ManşetSektörel

Sarıyer’in gözde mekanı HAORA’da kahvaltı eşliğinde hoş sohbet!

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

Sarıyer’de geçtiğimiz günlerde hizmete açılan ve kısa süre içinde semtin en gözde mekanlarından biri haline gelen HAORA‘nın misafiri olduk. İşletmeciliğini Ceyda Aydın‘ın yaptığı Aydın ve Yılmaz ailesinin ortaklığındaki leziz mekanın, zengin lezzetlerine ve misafirperverliğine bizzat tanıklık ettik. Maden Mahallesi’nden tünele giden yolda, Şifa’daki Sarıyer Belediyesi Yaşamevi’nin karşısında kalan Haora’nın birbirinden eşsiz lezzetlerini sizler için tattık. Haora hiç şüphesiz; gerek ferah ve sıcak ortamı, gerekse müşterilerine sunduğu zengin lezzetleriyle adından sıkça söz ettirecek bir mekan olacak…

HAORA’DA KAHVALTI EŞLİĞİNDE SICAK SOHBET

Sarıyer Gazetesi’ni kahvaltıda ağırlayan işletmeci Ceyda Aydın ve eşi Murat Aydın‘ın davetine gazetemizin İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu ile Aydın çiftinin aile dostu Sarıyer siyasetinin sevilen ismi Ayla Osmanoğlu Yiğit, Reklam Müdürümüz Yasemin Cebeci ve Haber Müdürümüz Melisa Süme de katıldı. Ceyda-Murat Aydın çiftinin güler yüzlü ve nazik ev sahipliğindeki kahvaltıda keyifli sohbet gerçekleştirildi. Sarıyer siyasetine büyük emek veren ve aktif çalışmalarıyla tanınan Ayla Osmanoğlu Yiğit ve Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu kahvaltı sonrasında nazik davetlerinden dolayı Haora ailesine teşekkür etti. Haora’nın işletmecisi Ceyda Hanım ve eşi de Sarıyer Gazetesi’nin ziyaretinden dolayı memnuniyetlerini ifade etti.

HAORA’DA AİLE ORTAMINDA HİZMET VERİYORUZ

İşletmeci Ceyda Aydın, kahvaltı sırasında Haora’nın müşterilerine sunduğu lezzetler hakkında bilgiler de verdi. Haora’nın zengin menüsünde dünya mutfağından lezzetler, ızgara çeşitleri, börekler, pizza, makarna çeşitleri, organik sabah kahvaltısı ve tatlıların olduğunu söyleyen Ceyda Aydın; “Haora’daki kafe bölümümüzde ise nargile ve çeşitli içeceklerimiz de var. Çocuklar için oyun parkımız var. Otopark hizmetimiz var. Özel günlerdeki organizasyonlara açığız. Bahçemiz ve kapalı alanımızda müşterilerimizi ev ortamında gibi ağırlıyoruz. Aile ortamında müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunuyoruz. Haora olarak müşterilerimizin memnuniyetini her şeyin üstünde tutuyoruz” diye konuştu.

HAORA: Nalbant Çeşme Caddesi No: 45/ Sarıyer- İST. Tel: (0212) 277 53 61

  

       

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir