ManşetVefat

Sarıyer’in renkli ismi Süleyman Güzey vefat etti

SARİYERGAZETESİ.COM – VEFAT 

ANAP döneminde Sarıyer Belediyesi’nde aktif çalışmalarıyla tanınan ve renkli kişiliğiyle herkesin yakından tanıdığı Süleyman Güzey dün akşam Avcılar’da kaldığı evinde ölü bulundu.

Rumelifeneri kökenli olan Süleyman Güzey, Sedat Özsoy’un belediye başkanlığı yaptığı ANAP döneminde belediyede yaptığı renkli çalışmaları ve faaliyetleriyle tanınıyordu. Belediyenin AK Parti’ye geçmesinden sonra Fen İşleri Müdürlüğü’ne sürülen ve kanalizasyon çalışmalarında işçi olarak görevlendirilen Güzey bir süre sonra yakalandığı şeker hastalığından uzun süre kurtulamadı.

Uzun süredir sağlık sorunları yaşayan Güzey dün akşam Avcılar’da yaşadığı evinde ölü bulundu. Olay yerine gelen Cumhuriyet Savcısı Güzey’in cenazesine otopsi yapılması talimatı verdi. Bugün Adli Tıp Kurumu’ndan cenazesi alınan Güzey Rumelifeneri’nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrasında gözyaşları ve dualarla toprağa verildi.

Sarıyer Gazetesi olarak merhum Süleyman Güzey’e Allah’tan rahmet kederli tüm yakınlarına ve Sarıyer halkına başsağlığı dileriz.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir