ManşetSektörel

Şehzade Butik ile şıklığınızı tamamlayın

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL HABER

Kadın giyiminin şık adresi Şehzade Butik’in sahibi Emine Kılıçaslan, “Mağazama gelen her insana müşteri değil, misafirimiz gözüyle bakıyorum” diyor.

Ferahevler’de geniş bir giyim yelpazesiyle hizmet veren Şehzade Butik’le tarzınızdaki ışıltıyı keyifle yansıtabilir, kadın giyiminde A’dan Z’ye aradığınız pantolon, eşarp, tunik, elbise, eşofman, şifon bluzlar ve abiye tarzında her şeyi burada bulabilirsiniz. Şehzade Butik’te tesettür giyim ağırlıklı olmakla birlikte her kesime uygun kıyafetler yer alıyor. 18-55 yaş aralığında kadınlara hitap eden butikte 36’dan 54’e kadar bedenler mevcut.

“Şehzade Butik’e gelen herkes misafirimizdir”

Şehzade Butik’in sahibi Emine Kılıçaslan, 6 ay önce açtığı mağazasıyla ilgili şunları söylüyor; “Henüz çok yeniyiz ama ciddi mesafe kat ettiğimizi düşünüyorum. İnstagram’da da güzel bir yer edindik. Kapıdan her giren insana müşteri olarak değil misafirimiz gözüyle bakarım. Almak istediği bir şey yoksa sadece sohbet edip güzelce uğurlamayı ve burada herkesle çok güzel dostluklarımız olmasını isterim.”

İndirim ve hediye fırsatları sunuyor

Şehzade Butik, ödemelerdeki rahatlıkların yanı sıra Anneler Günü gibi özel günlerde de indirime giriyor. Belli bir limit üzerinden alışveriş yapanlara ise çeşitli hediyeler ve yanı sıra yüzde 10 indirim yapılıyor. Genel alışverişlerde de yüzde 20 indirim fırsatı var. Ayrıca Şehzade Butik’in “butik_şehzade” instagram sayfasını da ziyaret ederek alışveriş yapabilirsiniz.

Emine Kılıçaslan

0549 749 93 87

Adnan Kahveci Bulvarı No:74 Tarabya –Ferahevler – Sarıyer/İST.

eminekilicaslan@hotmail.com

 

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir