ManşetSektörel

SONAX Sarıyer’de aracınıza mükemmel hizmet

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL HABER

SONAX Sarıyer Araba Kişiselleştirme Dükkanı ve Araç Estetik Merkezi, aracınızın ihtiyaç duyduğu tüm bakımı mükemmel bir şekilde sağlıyor.

Almanya Neurburg’da 60 yıl önce temelleri atılan SONAX, araba sektöründeki en son trendleri takip ederek kalitesinden ödün vermeden hizmetlerini sürdürüyor. SONAX Sarıyer şubesi de aynı hizmet prensipleriyle, aracın ihtiyacı olan tüm bakımları yaparak müşterilerini üstün kalite memnuniyetiyle gönderiyor.

SONAX sektöründeki markalar arasında lider

Ürünlerin kaliteleri ve kabiliyetleri yapılan birçok başarılı testle kanıtlanan SONAX Almanya’da, sürücüler arasında araç bakım kategorisinde en yüksek saygınlığa sahip marka seçildi. Yapılan birçok ankette de defalarca kazandı. ‘‘Yılın En İyi Markası‘‘ unvanına layık görülen SONAX, Sarıyer’deki şubesiyle de kaliteli bir hizmet sunuyor.

Aracınızı SONAX ile şımartın

Sektöründe lider firmaların başında yer alan SONAX’ta müşterilere, Ceramic Coating CC36, Nano Boya Temizleme Parlatma ve Koruma, Hybrid Boya Temizleme Parlatma ve Koruma, detaylı iç temizlik, sterilizasyon ve koruma sistemleri, ozonla dezenfeksiyon ve sterilizasyon, koltuk koruma ve kir leke önleme, yağmur kaydırıcı su itici cam kaplama, motor temizleme ve koruma, jant temizleme ve dezenfeksiyon, far çizik giderme parlatma ve koruma, VIP otomobil yıkama, standart long araç yıkama, standart otomobil yıkama ve profesyonel araç koruma sistemleri hizmetleri sunuluyor.

SONAX Sarıyer’de 10.yıkama ücretsiz

Bugüne kadar üretilen en güçlü boya koruma sistemleriyle araçların baştan aşağıya yenilendiği SONAX Sarıyer’de ücretsiz araç ekspertizi yapılıyor. Ayrıca X Card sahiplerine özel 10. yıkama ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor.

SONAX insan sağlığına ve çevreye duyarlı

Bu noktada sizlerin de takdir edeceği üzere Sonax’ı rakiplerden ayıran en önemli farklardan biri her bir boya korumanın mutlaka kendi ismiyle anılan ürününün olmasıdır. SONAX’ın yüzyılın markası seçilmesinin en önemli nedenlerinden birisi ise markanın insan sağlığı ve çevreye önem vermesidir.

Tel: (0212) 299 80 83

Adres: Nalbant Çeşme Cad. No:41

www.sonax.com.tr

instagram: sarıyersonax

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir