Sektörel

INTRALINE’dan Ramada Otel’de seminer, Tarabya’da dev gece!

İlaç pazarlama şirketi INTRALINE, yurt genelindeki satış ekibine İkitelli Ramada Plaza İstanbul Otel’de 3 günlük seminer verdi. Seminerin son gününde Tarabya Garaj Restoran’da muhteşem bir gece düzenlendi. Şirketin yönetim kurulu başkanı Lokman Kanat, geceye katılan çalışanlarıyla birlikte doyasıya eğlendi…

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

Uzun yıllar ilaç sektöründe üst düzey yöneticilik yapan ve uluslar arası şirketlerde kritik görevler üstlenen Lokman Kanat’ın patronu olduğu INTRALINE, sektörde adından söz ettirmeye devam ediyor. Yurt genelinde çok sayıda satış ekibi bulunan şirket, çalışanlarına Tekstilkent İkitelli Ramada Plaza İstanbul Otel’de 3 gün süren seminer verdi. Seminerlerde, ekipteki başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken personele de çeşitli plaketler verildi.

ŞUAN 32 İLACIN TÜRKİYE’DEKİ SATIŞINI YAPIYOR

4 yıl önce kurulmasına rağmen sektörün önde gelen şirketlerinden olan INTRALINE; Ankara, İzmir, Bursa, Trabzon, Gaziantep, Samsun, Kastamonu, Diyarbakır, Sinop ve Urfa gibi çok sayıda şehirde ilaç pazarlama işi yapıyor. Şirket; uluslar arası şirketlerin ürettiği 32 çeşit ilacın Türkiye’deki pazarlamasını yapıyor.

SATIŞ EKİBİ İÇİN TARABYA’DA MUHTEŞEM GECE

INTRALINE, seminerin son gününde Tarabya Garaj Restoran’da çalışanlarına gece düzenledi. Akşam yemeğinden sonra canlı müzik eşliğinde kendinden gecen pazarlama ekibi, gece geç saatlere kadar doyasıya eğlendi. Patron Lokman Kanat da gecede eğlenceye eşlik etti.

GECENİN SÜRPRİZİ BEYAZ

Şirketin ortaklarından Mustafa Kanat, şirketin yönetim kurulu başkanı olan kardeşi Lokman Kanat ile gurur duyduğunu ve INTRALINE şirketinin her geçen gün daha da büyüyeceğini ifade etti. Kanat ayrıca satış ekibine ve tüm INTRALINE ailesine duyarlı çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Gecenin sürprizi ise ünlü şovmen Beyaz’dı. Geceye kısa süre de olsa katılarak INTRALINE çalışanlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan ve bol bol fotoğraf çektiren Beyazıt Öztürk, tüm ekibe Beyaz Show’a katılma davetinde bulundu.

          

INTRALINE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir