ManşetSiyaset

Ali Genç yerel seçimleri değerlendirdi: Sivaslılara çok büyük haksızlıklar yapılıyor

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

İlgili Makaleler

Sarıyer Sivaslılar Derneği (SASİDER) Başkanı Ali Genç, yaklaşan yerel seçimler öncesi Vizyon 58 kanalında gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Sarıyer’in başarılı iş adamı ve sevilen simalarından Ali Genç, Vizyon 58 kanalında Moderatör Esra Polat’ın sunduğu ‘Gündem Özel’ programına canlı yayın konuğu oldu. Açıklamalarıyla gündemi yerinden sarsan Ali Genç, Sivaslılara karşı çok büyük haksızlıklar yapıldığını belirtti. Sarıyer’in sevilen isimlerinden Sarıyer Sivaslılar Derneği Başkanı Ali Genç, Sivaslılara karşı çok büyük haksızlıklar yapıldığını ve gerek devlet kurumlarında gerekse siyasette Trabzon ve Rize ağırlıklı bir sistem kurulduğunu belirtti. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in mezhepçi yaklaşımlarından dolayı çok yıprandığını belirten Ali Genç, kadrosunun baştan aşağı yenilenmesi gerektiğini de vurguladı.

Sarıyer’in sevilen kanaat önderi Ali Genç’ten önemli mesajlar

Sarıyer’in kanaat önderi Ali Genç, AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar hakkında da önemli ifadelerde bulundu. Bayraktar’ın okul arkadaşı olduğunu, kendisini çok sevdiğini ve takdir ettiğini belirtti. Öte yandan Salih Bayraktar’ın Sarıyer Belediye Başkanı veya devlet bakanı olmasını canı gönülden istediğini aktaran Genç, Bayraktar’a da uyarılarda bulundu. Ali Genç, Bayraktar için kullandığı ifadelerde “Yanında bulunan üç, dört Sivaslı ile Sarıyer’de işi hayli zor görünüyor. Çok ciddi düşünmeli ve Sivaslı seçmenin desteğini gerçekten almak istiyorsa ve Sarıyer’i kazanmak niyetindeyse bunun adresi bellidir” diyerek önemli ayrıntılar sundu.

GÜNDEM ÖZEL CANLI YAYINPROGRAM KONUĞUMUZ İŞ ADAMI VE SARIYER SİVASLILAR DERNEK BAŞKANI ALİ GENÇ İYİ SEYİRLER

Vizyon 58 Tv paylaştı: 6 Aralık 2018 Perşembe

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
>