ManşetSiyaset

CHP İstanbul Milletvekili Gökan Zeybek’ten yerel seçim öncesi çarpıcı açıklamalar

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

CHP İstanbul Milletvekili Gökan Zeybek, İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkan adayının “nasıl bir aday” olması gerektiğini anlattı. Özel bir televizyon kanalında programa katılan Zeybek, İBB’nin borç batağında olduğunu rakamlarla anlattı.

CHP İstanbul Milletvekili Gökan Zeybek, konuk olduğu televizyon programında “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini kazanma konusunda büyük bir iddiamız var” diyerek çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Zeybek; “İddiadan da öte şunu söyleyeyim. Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak bu seçimi kesinlikle kazanacağız. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan adayının, AKP ya da aynı zihniyet tarafından yönetilen İstanbul’un uzun yıllardır kronikleşmiş sorunlarına çözüm üretebilecek bilgi, yetenekte bir aday olması ve sürdürülebilir ekonomiyi İstanbul’a vaadedmesi gerekir. Aday öncelikle İstanbullu olmalı, ulaştırma sorunlarını göz önüne aldığımızda AKP iktidarlarının yapamadıklarını yapabilecek performansı ortaya koymalı, insanlara sağlıklı ve güvenilir yaşam alanları sağlamalı” diye konuştu.

İŞTE GÖKAN ZEYBEK’İN AÇIKLAMALARI:

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir