ManşetSiyaset

Sarıyer Gazetesi’nden DSP’ye ziyaret

Sarıyer’den Sorumlu DSP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Yaylıcıoğlu, Büyükdere’deki ilçe binasında Sarıyer Gazetesi’ni ağırladı. Deneyimli siyasetçi Yaylıcıoğlu, 31 Mart belediye seçimleri öncesinde gazetemize bomba açıklamalarda bulundu.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve İmtiyaz Sahibi Bekir Batu ile Haber Müdürümüz Rukiye Ay, Demokratik Sol Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek gündeme ilişkin konularda Sarıyer’den Sorumlu DSP İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Yaylıcıoğlu’nun görüşlerini aldı.

YAYLICIOĞLU’DAN BOMBA AÇIKLAMALAR

Yaylıcıoğlu, yaklaşık 2 saat süren ziyarette gazetemize çarpıcı ve samimi açıklamalarda bulundu. Gazeteci Bekir Batu’nun sorularını yanıtlayan Hüseyin Yaylıcıoğlu ve İlçe Sekreteri Mustafa Aydoğan, Sarıyer’de yerel seçimlere en iyi şekilde hazırlanarak belediye başkanlığı için aday çıkartacaklarının da altını çizdi. Yaylıcıoğlu, Sarıyer gündemine bomba gibi düşecek açıklamalarda bulundu.

DSP’nin sevilen isimlerinden Yaylıcıoğlu’nun Sarıyer Gazetesi’ne yaptığı çok çarpıcı açıklamalar ve bomba röportaj gazetemizin 126. sayısında sizlerle olacak. Bizi takip edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir