ManşetSiyaset

Sarıyer’de hemşeri camiası Ekrem Tekçe ile yola devam dedi

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Sarıyer’de yapılan anketlerde hemşerileri sürdürdüğü başarılı çalışmalarından dolayı CHP Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Ekrem Tekçe’yi seçti.

Sarıyer siyasetinin sevilen isimlerinden CHP Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Ekrem Tekçe, yerel seçimler öncesi yapılan anketlerde hemşerileri tarafından desteklenerek yeniden meclis üyesi olarak görülmek isteniyor. Belediye meclisinde gündeme getirdiği konularla halkın sorunlarına eğilen Tekçe, 90’lı yıllardan bu yana siyaset ve sivil toplum kuruluşları içerisinde yer aldı.

HEMŞERİLERİNİ EN İYİ TEMSİL EDEN MECLİS ÜYESİ

Kars, Ardahan ve Iğdırlıların sesi olan Ekrem Tekçe, Sarıyer Ardahanlılar Derneği, Hoçvan Dernekler Federasyonu üyesi ve Lehimli Köyü Derneği kurucularından oldu. Ayrıca Sarıyerliler Derneği, Atatürkçü Düşünce Derneği, Sarıyer Spor Kulübü ve çeşitli mahalle derneklerine üyelikleriyle de Sarıyer için önemli çalışmalarda bulunuyor. Hemşerileri derneklerde aktif görev alan Tekçe’nin kendilerini yeniden temsil etmesini istediler. Sarıyer’de yıllardır hemşerilerini en iyi temsil eden meclis üyesi olduğunu söylediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir