ManşetSpor

Rumelikavağı Taekwondo Spor Kulübü başarıya koşuyor

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Rumelikavağı Taekwondo Spor Kulübü, mantığın dövüş sanatı olarak tabir edilen ve savunma sporu olan taekwondoda yetiştirdiği sporcularla başarıya koşuyor.

Antrenör Yusuf Akdemir ve Milli Hakem Antrenör Enis Gelişli beraberindeki profesyonel kadrosuyla adından söz ettiren Rumelikavağı Taekwondo Spor Kulübü, 6-16 yaş grubundaki öğrencilere özel taekwondo dersleri veriyor.

Taekwando alanında birçok başarıya imza atan antrenör Yusuf Akdemir, taekwondonun çocukların gelişimine katkı sağladığını ifade ederek; “Okuldaki derslerinde daha başarılı oluyorlar. Bütün vücudu aynı anda çalıştıran bu spor dalıyla çocuklar sağlıklı büyüyor. Çok sayıda şampiyonada dereceye giren milli sporcumuz Şükran Arife Akdemir gibi birçok başarılı sporcu yetiştirmeyi hedefliyoruz. Sarıyer’de bu çalışmalarımızı destekleyen sponsorlarımız Sarıyer Tıp Merkezi Dr. Cengiz Alp, Denta Vita ve Termo Teknik Isıtma Sistemleri’ne teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Rumelikavağı Taekwondo Spor Kulübü’nün başarılı bir diğer ismi Milli Hakem ve Antrenör Enis Gelişli ise; “Gençlerimizi geleceğe taşımayı ve şampiyonlar yetiştirmeyi hedefliyoruz. Ailelerin de hangi branş olursa olsun spora destek vermelerini ve eğitimle sporun yan yana son derece başarılı bir şekilde yürüdüğünü de bilmelerini istiyoruz” dedi.

Pazartesi, Çarşamba ve Cuma olmak üzere haftanın 3 günü saat 19:00 – 20:30 arasında gerçekleştirilen antrenmanlara minikler büyük bir ilgi ve merakla katılıyor. Çocukların düzenli bir biçimde spor yapmalarını sağlayan taekwondo, ilgi ve yeteneklerini keşfetmelerinin yanı sıra takım çalışma arkadaşlığı da kazandırıyor.

Adres: Nalbantçeşme Caddesi Altınbaşak Çıkmazı Sok. No: 7/A Sarıyer

(Mersinli Ahmet Spor Salonu karşı sokağı)

Tel: 0212 242 69 94

Gsm: 0532 321 61 75

Facebook: rumelikavagitaekwondosk

E-mail: rumelikavagitkd@outlook.com

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu