ManşetSpor

Sarıyer: 3 – Hacettepe: 3

SARİYERGAZETESİ.COM – SPOR

Sarıyer ile Hacettepe Türkiye 2.Lig Beyaz Grup mücadelesinde rakip oldu. Karşılaşma 3-3 beraberlikle sona erdi.

Sarıyer takımı sahaya Ali Türkan, Özgür Çelik, Abdullah Karmil, Ozan Solak, Feyyaz Belen, Nuri Fatih Aydın, Alim Harlak, Hüseyin Bak, Adem Koçak, Yaser Yıldız ve Bertul Kocabaş ile çıktı. Hacettepe ekibinin ilk 11’inde ise Deniz Çınar, Arda Kızıldağ, Selim Okur, Abdullah Balıkçı, Ali Eren Karadağ, Kaan Yüksel, Mert Bayındır, Eren Bektaş, Suat Bolat, Çayan Poshoroğlu ve İlker Karakaş yer aldı.

Hacettepe, 1. dakikada Suat Bolat ile tabelayı 0-1 olarak değiştirdi. 28. dakikada ev sahibi, Özgür Çelik ile skoru 1-1 yaptı. Konuk takım 33. dakikada Suat Bolat ile 1-2 üstünlük sağladı. İlk yarı 1-2 sona erdi. İlk 45 dakikada Hacettepe futbolcuları Kaan Yüksel, Çayan Poshoroğlu ile Sarıyer futbolcusu Alim Harlak sarı kart gördü. 60. dakikada Sarıyer oyuncusu Bertul Kocabaş maçı 2-2 yapan golü attı.

  1. dakikada Çayan Poshoroğlu attığı golle tabelayı 2-3 yaptı.

  1. dakikada Sarıyer oyuncusu Feyyaz Belen skoru 3-3 olarak değiştirdi.

İkinci yarıda Hacettepe oyuncuları Deniz Çınar, Suat Bolat, Berat Aydoğdu ile Sarıyer oyuncusu Abdullah Karmil sarı kartla cezalandırıldı. Maçın 2. yarısında Sarıyer takımında Adem Koçak, Bertul Kocabaş, Ozan Solak oyundan çıkarken Serkan Balcı, İskender Alın, Abdullah Topkara mücadeleye dahil oldu, Hacettepe takımında ise İlker Karakaş, Çayan Poshoroğlu, Enescan Özdemir çıktı, Enescan Özdemir, Berat Aydoğdu, Mehmet Cihan Ölmez girdi. Maç 3-3 bitti. Takımlar birer puan kazandı.

Ev sahibi takımda Fırat Sezer 34. dakikada kırmızı kart gördü, takımını 10 kişi bıraktı. Ev sahibi takımda Alim Harlak 90. dakikada kırmızı kart gördü, takımını 10 kişi bıraktı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu