ManşetSpor

Sarıyer Spor Kulübü’nde Serdar Bozkurt dönemi başladı

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Geçtiğimiz sezon Sivas Belediyespor’u çalıştıran başarılı teknik direktör Serdat Bozkurt, 1+1 yıllığına Sarıyer’in yeni direktörü oldu.

Yeni sezon öncesi hoca arayışında titiz davranan Sarıyer Yönetim Kurulu, aradığı teknik direktör kararını Serdar Bozkur ile verdi. Bozkurt’un yardımcıları ise Aykut Kıran, Serdar Sevinç ve Salih Aydın yapacak. Genç teknik adam geçen sezon 2.06 puan ortalaması ile geçtiğimiz sezon başarılı bir grafiği çizdi. Kulüp binasında Serdar Bozkurt ile gerçekleştirilen imza törenine Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun ve As Başkan Hakan Şengül, yönetim kurulu üyesi Serkan Torun, Selçuk Kavaloğlu ve Arif Odabaşı hazır bulundu. İmza töreninde konuşan Başkan Saffet Akkoyun bu sene şampiyonluk hedeflerinin olduğunu hatırlatarak, “Yeni teknik direktörümüz camiamıza hayırlı olsun. Sarıyer’de hedef her zaman büyüktür. Güzel bir takım kurup birlik ve beraberlikle güzel bir sezon geçirmek istiyoruz” dedi.

SERDAR BOZKURT KİMDİR?

Eski futbolcu Ümit Bozkurt’un kardeşi olan Serdar Bozkurt, antrenörlük kariyerine 2008’de Ankara Demirspor’da başladı. 3 yıl Ankara Demirspor’a hizmet ettikten sonra yine bir başkent kulübü Kızılcahamamspor’da antrenörlüğe başladı. 2014’te, kariyerine başladığı Ankara Demirspor’a bu sefer teknik direktör olarak döndü, orada bir sezon görev yaptıktan sonra Çorum Belediyespor ve en son Sivas Belediye Spor’u çalıştırmıştı.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir