ManşetSpor

Taekwondo’dan sonra Kick Boks’ta da derecelere devam

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Bağcılar Olimpik Salonu’nda 7-11 Kasım tarihleri arasında düzenlenen 10 Kasım Ata’yı Anma Kick Boks müsabakalarından Rumeli Kavağı Spor Kulübü dereceyle döndü.

Rumeli Kavağı Spor Kulübü sporcusu ve Rüştü Akın Mesleki Anadolu Lisesi öğrencisi Şükran Arife Akdemir, teakwondodaki derecelerinden sonra kick boks müsabakalarına katıldı ve 55 Kg’da şampiyon oldu. Başarısında emeği geçen öğretmen ve antrenörleri Şükran Arife Akdemir’i tebrik ettiler.

Rumelikavağı Taekwondo Spor Kulübü, Sarıyer’de 6-16 yaş grubundaki öğrencilere özel taekwondo dersleri vererek yetiştirdiği sporcularla başarıya koşuyor. Antrenör Yusuf Akdemir ve Milli Hakem Antrenör Enis Gelişli beraberindeki profesyonel kadrosuyla adından söz ettiren Rumelikavağı Taekwondo Spor Kulübü; Pazartesi, Çarşamba ve Cuma olmak üzere haftanın 3 günü saat 19:00 – 20:30 arasında gerçekleştirilen antrenmanlara minikler büyük bir ilgi ve merakla katılıyor. Çocukların düzenli bir biçimde spor yapmalarını sağlayan taekwondo, ilgi ve yeteneklerini keşfetmelerinin yanı sıra takım çalışma arkadaşlığı da kazandırıyor.

Adres: Nalbantçeşme Caddesi Altınbaşak Çıkmazı Sok. No: 7/A Sarıyer

(Mersinli Ahmet Spor Salonu karşı sokağı)

Tel: 0212 242 69 94

Gsm: 0532 321 61 75

Facebook: rumelikavagitaekwondosk

E-mail: rumelikavagitkd@outlook.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu