ManşetSpor

YENİKÖYSPOR, BAHÇEKÖY, REŞİTPAŞA VE İSTİNYESPOR SÜPER AMATÖR LİGTE!

2016-2017 İstanbul Süper Amatör Lig’de gruplarında son üç sırayı alan ve 1. Amatör Lige düşen 9 takım bir yıl aradan sonra yeniden Süper Amatör Lige döndüler. Sarıyer’den Yeniköyspor, İstinyespor, Bahçeköy ve Reşitpaşa da Süper Amatör Lige yükselerek büyük bir başarı yakaladı.

2016-2017 İstanbul Süper Amatör Lig’de gruplarında son üç sırayı alan ve 1. Amatör Lige düşen 9 takım bir yıl aradan sonra yeniden Süper Amatör Lige döndüler. Bu 9 takımdan 6 tanesi 1. Amatör Ligde gruplarını şampiyon olarak tamamlayıp Süper Amatör Lige dönerken,3 takımda oynadıkları play off maçını kazanarak Süper Amatör Lige yeniden merhaba dediler.

İSTİNYESPOR VE YENİKÖYSPOR SÜPER AMATÖR LİGE YÜKSELDİ

Beyoğlu temsilcileri Galataspor ve Sütlücespor, Şişli temsilcisi Mecidiyeköyspor, Zeytinburnu temsilcisi Batı Trakya Türkleri Spor Kulübü, Tuzla Temsilcisi Tuzla Şifaspor ve Küçükçekmece temsilcisi İstanbul Sinopspor bulundukları grupları şampiyonlukla tamamlarken, Play Off maçlarında Sarıyer temsilcileri Yeniköyspor, İstanbul Ünyespor’u 1-0 İstinyespor; Bahçelievler Soğanlı Olimpikspor’u 3-0 yenerek Üsküdar temsilcisi Çamlıcaspor ise İstanbul Sitespor’u penaltı atışları sonucunda 3-2 yenerek Süper Amatör Lige yükselme sevinci yaşadılar. Süper Amatör Lige yükselen bu 9 takımı tebrik ediyor; 2018-2019 futbol sezonunda Süper Amatör Ligde başarılar diliyoruz.

HABER: ÜMİT YILMAZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu