EğitimManşet

Sarıyer’de öğrencileri sevindiren açılış

Honda Türkiye’nin desteğiyle 2019 - 2020 ders yılı itibariyle eğitim ve öğretime başlayan Sarıyer Atatürk Mesleki Eğitim Merkezi Honda Kaporta & Boya Atölyesi’nin açılışı gerçekleştirildi.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Sarıyer Atatürk Mesleki Eğitim Merkezi Honda Kaporta & Boya Atölyesi’nin açılış töreni İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Tahmaz, İstanbul Sarıyer Atatürk Mesleki Eğitim Merkezi Okul Müdürü Nebi Demirbaş, Honda Türkiye Başkanı Takuya Tsumura’nın ve sanatçı Sibel Turnagöl’ün katılımıyla gerçekleşti.

Sarıyer Atatürk Mesleki Eğitim Merkezi Honda Kaporta & Boya Atölyesi’nin yeni dönem programı açılış konuşmalarıyla başladı. Konuşmaların ardından plaketler takdim edildi.

Sarıyer Atatürk Mesleki Boya ve Kaporta Atölyesi’nin açılış kurdelesi büyük bir coşkuyla kesildi. nemi pastası kesildi. Ardından programa katılan konuklar “Okul sektör el ele daha güzel günlere” sloganıyla Sarıyer Atatürk Mesleki Eğitim Merkezi ve Honda Türkiye İş Birliği’yle açılan oto boyacılığı ve oto gövdeciliği laboratuarını gezdiler ve çalışmaları incelediler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu