MagazinManşet Altı

Çocuğumu yalnızlığa mahkum etmeyeceğim

Elif isimli günlük dizi filmin ünlü oyuncusu Yıldız Asyalı, renkli dünyadaki yükselişini sürdürüyor. Elif isimli günlük dizi filmde canlandırdığı Rana karakteriyle izleyicinin övgüsünü alırken, setteki disiplini ve çalışkanlığı yanında örnek tavırlarıyla yönetmen ayrıca yapımcısının taktirini topluyor.

SARİYERGAZETESİ.COM – MAGAZİN

“Çocuk da yaparım kariyer de” sözüne en güzel örnek olan Yıldız Asyalı, yoğun iş temposu içinde kızı Ayşe Mira’yı da büyüttü. Kızının yalnız büyümesine gönlünün razı olmadığını ifade eden usta oyuncu Yıldız Asyalı “Kızıma bir kardeş istiyorum, yalnız kalmamalı ne kadar yakın olursa olsun hiçbir arkadaş kardeş gibi olmaz. Buna kendimden yola çıkarak karar verdim. Ablam Güliz Asyalı en yakınım. Kızımı da yalnızlığa mahkum etmeyeceğim aşılama yöntemiyle hamile kalmak ve kızıma bir kardeş dünyaya getirmek istiyorum” dedi.

Hamileliği sonrası hızla kilo verip Elif isimli günlük dizi filmin kadrosuna giren başarılı oyuncu, imkanlarım el verirse üçüncü çocuğumu evlatlık almak istiyorum vurgusunu yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir