GündemManşet

Ahmet Akcan yerel basınla buluştu

Sarıyer Spor Kulübü Teknik Direktörü Ahmet Akcan, Sarıyer’in yerel basınıyla tanışma toplantısı yaptı.

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

Sarıyer Spor Kulübü Yönetim Binası’nda gerçekleşen tanışma toplantısı oldukça samimi bir ortamda gerçekleşti. Sarıyer Spor Kulübü’nün yeni Teknik Direktörü Ahmet Akcan Sarıyer’deki yerel basın mensuplarıyla tanışma toplantısı yaptı.

Toplantıda Sarıyer Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Kaptan Ali Büyükasar yer aldı. Sarıyer Spor Kulübü Basın Sorumlusu Cengiz Tabak ise abisinin sağlık durumu sebebiyle toplantıya katılamadı.

“Sarıyer takım ruhuna sahip olmalıdır”

Sarıyer Spor Kulübü Teknik Direktörü Ahmet Akcan, köklü ve değerli bir spor kulübü ailesinde yer almaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek şöyle konuştu; “Sarıyer çok büyük bir camiadır ve bir takım ruhuna sahip olması gerekiyor. Kulübümüze en büyük katkıyı Sarıyerliler verecektir. Ben buraya teknik direktör olarak gelirken hedeflerim vardı. Elbette kısa vadede sportif bir başarı elde etmek için çok çalışıyoruz. Sarıyer Spor Kulübü’nde onur ve gururla uzun süreli görev yapmak istiyorum. Takım ruhu çok önemlidir. Önemli konulardan biri de tesisleşme ve alt yapıdır. Sarıyer’in spor kulübü olarak öncelikle siz değerli basın mensuplarının ve herkesin desteğine ihtiyaç vardır. Sarıyer Spor Kulübü’nün teknik direktörü olarak Sarıyer halkı bana “Sarıyerli” deyince ben de Sarıyerli olacağım.”

“Takımıma çok güveniyorum”

Akcan; “Sarıyer Spor Kulübü olarak bir üst lige çıkmak için mücadele edeceğiz. Ben Sarıyer’de bu takımla şampiyonluğa oynuyorum. Takımıma çok güveniyorum. Teknik direktör olarak sahada benimle antrenmana çıkan tüm oyuncular disiplinleriyle ve oyunculuklarıyla benden tam puan aldılar” dedi.

“Tüm Sarıyerli taraftarımız olmalıdır”

Teknik Direktör Ahmet Akcan, Sarıyer Spor Kulübü’yle ilgili yerel basına değerlendirmelerde bulunurken sözlerine şöyle devam etti; “Sarıyer’de yaşayan herkesin Sarıyer Spor Kulübü’nün taraftarı olmasını istiyorum. Bu takımın Sarıyerlilerle birlikte yaşamasını istiyorum. Sarıyer halkıyla bire bir iletişim kurmak istiyoruz. Taraftarı maçlarımızı izlemeleri için tribüne çekebilmek adına başarılı olmamız gerekiyor. Bunun için gerçekten çok çalışıyoruz. Sarıyer’den de destek bekliyoruz. Taraftarın ceza almayacak davranışlarda bulunması ve sevgi dolu yaklaşımlarda olması gerekiyor ki bizler de büyük bir özveriyle hazırlandığımız maçları seyircisiz oynamamış olalım.” Akcan, sakatlıkları olan futbolcularla ilgili bilgiler de verdi.

Sarıyer Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Kaptan Ali Büyükasar ise kulübün desteğe ihtiyacı olduğunu belirterek; “Sarıyer Spor Kulübü’ne maddi ve manevi destek verilmesi çok önemlidir. Tesis ve saha sorunlarının çözülmesi için yöneticiler olarak bize bu desteği sağlayabilecek herkese de zaman zaman çağrıda bulunuyoruz. Siz değerli basın mensuplarımıza da bu toplantımızda yer aldığınız için yönetim kurulu adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Sarıyer Spor Kulübü Teknik Direktörü Ahmet Akcan, tanışmanın ardından yerel basının tüm sorularını samimi olarak yanıtladı.

 

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler