GündemManşet

Akkaya rekor farkla yeniden başkan

S.S 19 No’lu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Akkaya, gerçekleştirilen seçimde 175 oy alarak rekor farkla yeniden başkan seçildi.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

S.S. 19 No’lu Sarıyer Motorlu Taşıcılar Kooperatif 2019 Genel Kurulu İBB Bağlar Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Minibüs esnafının yoğun katılım gösterdiği seçimde, 251 üyeli kooperatifin 226 katılımıyla 175 oy Hakan Akkaya ve ekibi aldı. Celal Acar 46 oy alırken seçimde 5 de geçersiz oy çıktı.

Kooperatif tarihinin en yoğun katılımlı ve açık ara farkla gerçekleşen seçiminde Hakan Akkaya yeniden başkan seçildi. Sosyal medyadan seçim sonucuyla ilgili teşekkür paylaşımında bulunan S.S 19 No’lu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Akkaya şu ifadelere yer verdi;

“Adaletle yöneticilik yaptık”

“Değerli esnaf ağabeylerim ve kardeşlerim; 1 yıl önce sizlerin desteği ile kooperatif yönetim kurulu başkanlığına seçildim. Seçildiğim günden bu yana bana oy veren, vermeyen ayrımı yapmaksızın esnafımızın durak içi ve dışı her iyi ve kötü gününde yanında olduk. Ekibim ve şahsım her türlü iftiraya maruz kaldık. Ama doğru bildiğimiz yoldan, dedikodularla değil adaletle yöneticilik yaptık. Tabi ki bir yönetim listem var lakin listemde olmayıp görev sürem boyunca yanımda olan yardımcı olan, beni yarı yolda bırakmayan çok değerli esnaf ağabeylerim ve kardeşlerime teşekkürü bir borç bilirim. 35 yıllık meslek hayatımın en yoğun ve oy farkı olan bir seçim yaşadık. Tabi ki esnafımın tam destek verdiği bu kongrede anladığım kibre kapılmadan, ayrım yapmaksızın adalet ile yönetime devam edip gece gündüz demeden esnafımın menfaati nerede ise orada olacağıma söz veriyorum. Son olarak dün gerçekleşen genel kurulda yoğunluktan unuttuğum bir konuyu da belirtmek istiyorum. Değerli esnaf arkadaşlarımdan Caner Vural’a tüm desteklerinden dolayı esnafım ve şahsım adına teşekkür ederim. Tüm dost ve arkadaşlarıma teşekkür ederim.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir