GündemManşet

Bekir Batu’dan rekor paylaşım!

Sarıyer’in nabzını tutarak gündemi belirleyen haberleriyle dikkat çeken Sarıyer Gazetesi, Ekrem İmamoğlu’nun seçim öncesinde Sarıyer Meydanı’nda gerçekleştirdiği dev mitingini okuyucularına büyük bir başarıyla ulaştırdı. Bekir Batu’nun rekor paylaşımı yaklaşık 5 milyon kişiye ulaştı.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ – RUKİYE AY

Sarıyer Gazetesi haberleriyle farkını ve kalitesini bir kez daha gösterdi. Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve İmtiyaz Sahibi Bekir Batu’nun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım 2812 tekil paylaşım ve 464 beğeniye ulaştı. Paylaşımda bulunanlardan ulaşılan paylaşım ve beğenilerle de bu rakam yaklaşık 5 milyonu buldu.

Paylaşımımız rekor kırdı!

Bekir Batu, “İmamoğlu Sarıyer’i salladı… Detaylar sariyergazetesi.com’da… Fotoğraflar: Rukiye Ay” cümleleriyle anons geçtiği paylaşımla Sarıyer’de bir rekora imza attı. Sarıyer Gazetesi okuyucuları dikkat çeken güzel yorumlarıyla gazetemizin Sarıyer’deki haberleri ulaştırmadaki farkını bir kez daha kutladılar.

Sarıyer Gazetesi olarak okuyucularımıza en doğru ve tarafsız haberleri en iyi şekilde ulaştırmaya devam edeceğiz. Rekor paylaşım için teşekkürler Sarıyer…

Bizi takip etmeye devam edin!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir