GündemManşet

Binali Yıldırım’dan kahvaltılı toplantı

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı ve İstanbul Büyük Şehir Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’ın ev sahipliğinde kahvaltılı istişare toplantısı gerçekleştirildi.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

.1. Bölge ve 3. Bölge Milletvekilleri, İstanbul il Başkanı, Maltepe, Beşiktaş ve Silivri Belediye Başkan Adayları ile Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç’in de dahil olduğu 39 ilçe Başkanı ile genişletilmiş kahvaltılı istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda İstanbul’un sorunları Milliyetçi Hareket Partisi’nin gözünden dile getirtilerek belediye başkan adayına ifade edildi. Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç Sarıyer, Beykoz ve Beşiktaş ilçelerini kapsayan Boğaziçi imar yasasının kanunu yeniden gözden geçirilmesi ve yeni bir düzenlemeye ihtiyaç olduğunu, Sarıyer’in başta deniz ulaşımı olmak üzere, Zekeriyaköy 1. Cadde inşaat çalışmalarını yapımı devam eden Seyrantepe ve Hamidiye hastanesinin işlevinin tamamlanması, Sarıyer’in yaşanabilir bir kent ruhuna kavuşması, doğal güzellikleriyle korunması, huzur ve güvenlik adına uyuşturucu ile mücadelede etkinliğin artırılması ve ilçenin yeni bir hükümet konağı ihtiyaç olduğu ifade edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir