GündemManşet

Çankaya’yla “Ruhunu fark et, hayatla dans et” etkinliği

Sarıyer Kent Konseyi, Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramının 100.yıl kutlamaları kapsamında  “Gençlik bu olsa gerek” etkinlikleri düzenledi. 

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Öğleden sonraki etkinliklerinde Profesyonel Koç Rüzgar Çankaya’yı misafir etti. Gün boyu süren etkinliklere katılanlar Çankaya eşliğinde “Ruhunu fark et, hayatla dans et” etkinliğinde bir araya geldi. Affetme Meditasyonu’na katılanlar içlerindeki olumsuz duygularından arındılar. Pembe Balon Meditasyonu’yla bitmemiş ve günlük streslerinden arınmayı deneyimlediler. Hayal Panosu etkinliğine katılarak nasıl bir hayat yaşamak istediklerini resmettiler.

Tüm bu yapılan etkinliklerin amacı; insanların yaşam kalitelerini yükseltmek, doyumlu ve mutlu hayat yaşamalarına katkı sağlamaktır. Profesyonel Koç Rüzgar Çankaya, sağlıklı yaşam üzerine verilen atölye çalışmasında ise evde sirke yapımını katılımcılara anlattı ve uygulamalı olarak gösterdi. Katılımcılar, kendi sirkelerini kurarak büyük bir keyifle evlerine gittiler.

Katılımcılardan gelen yoğun talepler üzerine en kısa etkinliğin devamı niteliğinde bir program planlanmaktadır.

Çankaya’ya etkinlik sonunda kendisine teşekkür etmek üzere, günün anısına Sarıyer Kent Konseyi yürütme kurulu adına çınar ağacı takdim edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir