GündemManşet

Cevahiroğlu’ndan muhtarlara ziyaret

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu, mahallelerinde seçilerek halkın nabzını tutan muhtarlara hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’nca düzenlenen ziyaretlerde İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu’na, AK Parti Sarıyer İlçe Başkan Yardımcısı Tülin Hattat ve İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Tan da eşlik etti.

Makamlarında ziyaret edilen muhtarlara hayırlı olsun dileklerinde bulunuldu. AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu nazik ve misafirperver ev sahiplikleri dolayısıyla muhtarlara teşekkür etti. Cevahiroğlu, “Sarıyer mahalle sayısı bakımından oldukça geniş bir ilçedir. Bizler Sarıyer’in her bir mahallesini, görevini başarıyla sürdüren muhtarlara emanet ediyoruz. Çünkü biliyoruz ki muhtarlarımız halkı en iyi dinleyen ve anlayan kişilerdir. Mahallerde neler gerekiyorsa hepsini biliyor ve bunları yerine getirmek için de gece gündüz demeden emek veriyorlar. Üst üste seçilerek görevlerinde yeni dönemi yaşayan ve muhtarlık görevine ilk kez gelen tüm muhtar arkadaşlarıma başarılar diliyorum” dedi.

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’nca düzenlenen muhtarlık programlarında İlçe Başkanı Cevahiroğlu; Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Nevzat Aktan, Bahçeköy Kemer Mahalle Muhtarı Fulya Bayram, Bahçeköy Merkez Mahalle Muhtarı Mehmet Sevinç, Garipçe Mahalle Muhtarı Elvan Ateş Aslan, Rumeli Kavak Muhtarı Sinan Demirci, Yenimahalle Muhtarı Ahmet Çınar, Demirciköy Muhtarı Nebahat İmamoğlu, Kilyos muhtarı Yüksel Dalmış, Zekeriyaköy Muhtarı Semra Özkaya, Gümüşdere Muhtarı Günay Yazıcı ve Kısırkaya Muhtarı Nurcan Kocaer’i makamında ziyaret etti. AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’nca muhtarlara mahallelerinin haritaları hediye edildi. Günün anısına hatıra fotoğrafları çekildi.

 

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler