GündemManşet

Demirtaş’tan CHP’ye “Her şey güzel olacak” göndermesi

AK Parti Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Dr. Gamze Demirtaş, CHP'lileri seçim sloganları "Her şey güzel olacak" söylemi üzerinden eleştirdi. Demirtaş; "Parti kapatmalarına, darbelere, sokak kalkışmalarına ve ekonomik saldırılara hep beraber direndiğimizde her şey çok daha güzel olacak" dedi.

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

31 Mart seçimlerinde AK Parti’den Belediye Meclis üyesi olarak Sarıyer siyasete atılan Dr. Gamze Demirtaş, 23 Haziran seçimlerinde “Her şey çok güzel olacak” sloganını kullanan CHP’lileri kendi sloganlarıyla eleştirdi. Demirtaş, tepkisini şu sözlerle dile getirdi; ” Evet her şey çok güzel değil çok daha güzel olacak. Ama ne zaman; lehinize karar çıkınca hukukun üstünlüğü, aleyhinize çıkınca çete, satılmış yargıçlar demediğinizde her şey çok daha güzel olacak. Ülkenizi adeta korku iklimi içinde göstererek yurt dışına şikayet etmediğinizde onlardan gayri demokratik müdahaleler beklemediğinizde her şey çok daha güzel olacak. Batıcı azınlığın sefasını sürdüğü, baskıcı uygulamaların kabul gördüğü eski Türkiye’yi geri getirmek için darbe çağrıları yapmadığınız zaman her şey çok daha güzel olacak.”

“DARBELERE HEP BİRLİKTE DİRENDİĞİMİZDE HER ŞEY GÜZEL OLACAK”

“Emperyalistlerin toprağımızdan, vatanımızdan, milletimizin ve çocuklarımızın ortak geleceği üzerinden ellerini çektiğinde her şey çok daha güzel olacak. Bu topraklarda savaş, sömürü, kışkırtma, kardeş kavgası olmadığında her şey çok daha güzel olacak. Ülkemizin ve bulunduğumuz bölge üzerinde emelleri olan odakların topraklarımızı ve insanlarımızı sömürmesine ve bu sömürü düzenine dur dediğimizde her şey çok daha güzel olacak. Parti kapatmalarına, darbelere, sokak kalkışmalarına ve ekonomik saldırılara hep beraber direndiğimizde her şey çok daha güzel olacak. Kısaca tek bayrak, tek devlet, tek millet, tek vatan için birlikte olduğumuzda, kardeş olduğumuzda her şey gerçekten çok çok daha güzel olacak. “

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir