GündemManşet

Deprem sonrası onlar da uyumadı!

Sarıyer'de şiddetli bir şekilde hissedilen deprem sonrası Sarıyer'de çalışkanlıklarıyla öne çıkan muhtarlar Ali Yazıcı, Serdal Doğan ve Ayhan Yılmaz sabaha kadar uyumayarak vatandaşlara destek oldular.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Merkez üssü Marmara Ereğlisi olduğu belirtilen 5.8 büyüklüğündeki deprem İstanbul geneli olmakla birlikte dün Sarıyer’de de şiddetli bir şekilde hissedildi. Yaşanan deprem sonrası okullarda öğrenciler öğretmenleri tarafından okul bahçelerine çıkartılarak ailelerine teslim edildi. Sarıyer’in çalışkanlıklarıyla tanınan muhtarlarından Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı, Kocataş Muhtarı Serdal Doğan ve Pınar Mahallesi Muhtarı Ayhan Yılmaz Facebook sosyal paylaşım sayfalarından geceyi sokakta geçirmeyi tercih eden vatandaşlarını önemsemek adına kendilerinin de sabaha kadar muhtarlıklarında nöbete kalacaklarını duyurdular.

Muhtarlar mahallede isteyen vatandaşların muhtarlıklarda da gelip kalabileceğini belirterek, çocuk parklarında sabahlayan vatandaşlarının yanlarına giderek bir ihtiyaçları bulunup bulunmadığını sordular. Sarıyer Gazetesi olarak gösterdikleri duyarlı davranışlarından sebep bu muhtarlarımızı tebrik ediyor, Sarıyer halkımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

 
Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler