GündemManşet

DSP’den Şişli’de Sarıgüllü dev açılış

Demokratik Sol Parti ilk seçim ofisinin açılışı ve mitingle seçim startını Şişli’den verecek. Mustafa Sarıgül’ün katılımıyla gerçekleşecek olan dev organizasyona yoğun katılım olması bekleniyor.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Demokratik Sol Parti seçim startını Şişli’den veriyor. Geçtiğimiz günlerde DSP ailesine katılan Mustafa Sarıgül, seçim ofisinin açılışının ardından dev mitingde konuşacak. İstanbul’un tüm ilçelerinden DSP’den belediye başkan adaylarının katılacağı ilk seçim ofisi açılışı için tüm hazırlıklar tamamlandı.

İlk seçim ofisi Şişli’de açılıyor

3 Şubat Pazar günü (yarın) saat 13:30’da Şişli (Kurtuluş) Seçim Ofisi açılışı ve miting için Osmanbey Metro Durağı önünde buluşulacak. Buluşmanın ardından hep beraber miting alanına yürünecek.

Gürsoy’dan Sarıyerlilere davet

Sarıyer Gazetesi’ne konuşan DSP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hümeyra Gürsoy, “Aydınlık ve güzel yarınlar için el ele çıktığımız yolda yarın İstanbul’un tüm adayları bir araya geliyoruz. Demokratik Sol Parti halkın partisidir ve hep öyle kalacaktır. Şişli’de Mustafa Sarıgül’ün katılımıyla gerçekleşecek olan Şişli Seçim Ofisi açılışı ve dev mitingimize ben tüm Sarıyerli vatandaşlarımızı davet ediyorum” dedi.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir