GündemManşet

Hangi şirketler ve ihaleler mercek altında?

Sarıyer Gazetesi yine büyük bir gazetecilik başarısına daha imza atıyor. Sarıyer Belediyesi'nden ihale alan ve İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'nca haklarınca inceleme başlatılan şirketleri ve belediyeden aldıkları ihalelerin listesini yayınlıyoruz.

SARİYERGAZETESİ.COM- ÖZEL DOSYA

İstanbul Cumhuriyet Savcılığı tarafından Sarıyer Belediyesi üst düzey yöneticileri hakkında başlatılan ve geçtiğimiz günlerde İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Ekiplerinin belediyeden ihale dökümlerini istemesiyle farklı bir boyut kazanan dev soruşturmada önemli gelişmeler yaşanıyor. Savcılık, terör soruşturması açtığı Sarıyer Belediyesi’nde şirketlere verilen ihaleleri tek tek mercek altına aldı. Hangi şirketin ne kadar ihale aldığı ve ihale miktarlarının ne olduğu, şartnamelerin nasıl hazırlandığı da inceleniyor. Peki Sarıyer Belediyesi’nden ihale alan ve terör soruşturması kapsamında inceleme altına alınan şirketler, firmalar, şahıslar kimler?

HANGİ ŞİRKETLER SAVCILIK İNCELEMESİNDE?

Sarıyer Gazetesi soruşturmanın sürecini etkilemeden sadece kamuoyunu bilgilendirmek adına büyük bir gazetecilik başarısı daha göstererek inceleme altına alınan şirketleri ve Sarıyer Belediyesi’nden aldıkları ihale miktarlarını yayınlıyor. Listede hangi şirketler ve firmalar var? Liste dışı kalan şirketler hangileri? Hangi şirket hangi müdürlükten ihale aldı? Sürpriz isimler ve şirketlerin yer aldığı çarpıcı liste hafta içi SARİYERGAZETESİ.COM‘da!

Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu yazacak, Sarıyer yine günlerce haberimizi konuşacak! BİZİ TAKİP EDİN!

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler