GündemManşet

Hümeyra Gürsoy’dan Bayraktar’a ziyaret

Demokratik Sol Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hümeyra Gürsoy, AK Parti Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar’ı ilçe binasında ziyaret etti.

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

DSP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hümeyra Gürsoy, Salih Bayraktar’ı ilçe binasında ziyaret ederek 31 Mart seçimleri öncesi başarılar diledi. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Sarıyer için iyi bir seçim süreci olması temennilerinde de bulunuldu.

“Tüm uğraşımız önce vatan sonra Sarıyer için”

DSP Adayı Gürsoy, “Sarıyer’e kadın eli değdi bile. Sayın büyüğümüz Bülent Ecevit’in zarif siyasetini ve muhalefetini örnek alıyoruz. Siyasete zarafet getireceğiz, tüm başkan adayları diyemesem de, konuyu hazmeden başkan adayları birbirlerini ziyaret ederek başarılar diliyor. Kötü söylemlerle bir şey elde edemeyeceklerini gerek söylemlerimle, gerek hareketlerimle yapmaya devam edeceğim. Tüm uğraşımız önce vatan için, sonra Sarıyer için. Tüm adaylara sağduyulu, başarılı çalışmalar diliyorum” dedi.

Bayraktar başarılar Gürsoy’a başarılar diledi

Salih Bayraktar, Gürsoy’a nazik ziyareti için teşekkür etti. Bayraktar, Hümeyra Gürsoy’a yerel seçim çalışmalarında başarılar dileyerek “Sarıyer’de yerel seçim sürecinde örnek bir tavır sergileyerek nazik bir ziyaret gerçekleştirdiği için teşekkür ederim” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir