GündemManşet

Hümeyra Gürsoy’dan TKB’ye ziyaret

DSP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hümeyra Gürsoy, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Türk Kadınlar Birliği Sarıyer Şubesi Başkanı Hülya Demir’i ziyaret etti.

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Türk Kadınlar Birliği (TKB) Sarıyer Şubesi Başkanı Hülya Demir, DSP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hümeyra Gürsoy’a çıktığı yolda başarılar diledi.

“Hümeyra Gürsoy’a başarılar dilerim”

Demir, “Türk Kadınlar Birliği olarak kadının toplumda var olma çabasına olan desteğimiz ve mücadelemiz aralıksız sürüyor. Sarıyer gibi güzel bir ilçede Demokratik Sol Parti’nin belediye başkan adayının kadın olması da bizi ayrıca mutlu etti. Gönülden desteklerimizi sunuyoruz. Sarıyer’e kadın eli değmesi hepimiz için güzellikler getirecektir” dedi.

“Kadınlar el ele daima güçlü olacak”

Hümeyra Gürsoy, keyifli bir sohbet gerçekleştirdiği için duyduğu tüm Türk Kadınlar Birliği üyelerine teşekkür ederek Türk Kadınlar Birliği (TKB) Sarıyer Şubesi Başkanı Hülya Demir’e teşekkür etti. Gürsoy, “Sarıyer’de kadınlarımız için oldukça önemli projelerimiz olacak. Bunları ilerleyen zamanda hepinizle paylaşacağız. Türk Kadınlar Birliği Sarıyer Şube Başkanı Hülya Demir’e samimi sohbeti ve misafirperverliği için teşekkür ederim. Sarıyer’de kadınlar el ele vererek daha da güçlü olacaktır” diye konuştu.

Gürsoy, günün anısına Hülya Demir’e çiçek takdim etti. Ziyarette DSP Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Adayları Emin Ayyıldız ve Celal Özer, Türk Kadınlar Birliği Üyesi Bilge Karaduman yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir