GündemManşet

Hüseyin Cevahiroğlu’ndan muhtarlara ziyaret

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu, Sarıyer’de mahalle muhtarlıklarına ziyaretler gerçekleştirdi.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu, Sarıyer’de muhtarlara ziyaretlerde bulundu. Geçtiğimiz günlerde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve kalp pili takılan Tarabya Mahallesi’nin efsane muhtarı Refet Üstün’e gerçekleştirilen ziyarette Cevahiroğlu geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Tarabya’ya ziyaret

1961 yılından bu yana Tarabya’da muhtarlık yaparak Türkiye rekorunu elinde bulunduran Refet Üstün; AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu, İlçe Başkan Yardımcıları Tülin Hattat, Eyüp Beşikçi ve Kemal Tan, Yönetim Kurulu Üyesi Bayram Caniklioğlu ve mahalle teşkilâtını muhtarlıkta misafir etti. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Üstün’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür eden Hüseyin Cevahiroğlu; “Muhtarımızı çok iyi gördük ve geçmiş olsun dileklerimizi ilettik” dedi.

Darüşşafaka’ya ziyaret

Muhtarlarla sohbetlerini sürdüren AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu’nun bir sonraki ziyaretinin durağı Darüşşafaka Mahallesi oldu. Muhtarlar Derneği Başkanı ve Darüşşafaka Mahallesi Muhtarı Hüseyin Sarıuçak’ı ziyarette AK Parti Sarıyer İlçe Başkan Yardımcıları Tülin Hattat, Kemal Tan ve mahalle teşkilâtı yer aldı. Sarıyer’in mahalleleriyle ilgili bilgiler veren Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Sarıuçak, ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Rumeli Hisarı’na ziyaret

Rumeli Hisarı Mahalle Muhtarı Çetin Karayılan’a da bir ziyaret gerçekleştiren AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu’na, İlçe Başkan Yardımcıları Tülin Hattat, Kemal Tan ve mahalle teşkilâtı eşlik etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir