GündemManşet

İYİ Partililer ve SASİDER Başkanı Ali Genç’ten Korupark’ta kritik buluşma

SARİYERGAZETESİ.COM – BEKİR BATU

İYİ Parti kurucuları Dr. Şahin Aslantaş, İlay Aksoy ve İstanbul Kurucusu Ayhan Uzunboy, Sarıyer Sivaslılar Derneği Başkanı Ali Genç’i ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular. Sarıyer Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu’nun da katıldığı buluşmada önemli mesajlar verildi.

ALİ GENÇ: “SARIYER SAHİPSİZ DEĞİLDİR”

İYİ Partilileri sahibi olduğu Koru Park’ta ağırlayan SASİDER Başkanı Ali Genç, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ilçe siyasetindeki son gelişmeler hakkında değerlendirmelerde bulundu. Sarıyer’de seçimlerin sanki şimdiden kazanılmış gibi gösterilmek istenmesinden duyduğu rahatsızlığı dile getiren Genç, “Sarıyer’de hiç bir siyasi parti seçimi tek başına alabileceğini düşünmemeli. Sarıyer’de ortak akıl oluşturulmalı. Bizler devletini, milletini ve vatanını seven insanlar olarak bu sürecin dışında kalamayız. İYİ Parti’nin de siyasette çok büyük bir misyonu var. Sarıyer’de İYİ Parti’nin alacağı kararlar çok önemli. Ne CHP ne de AK Parti, İYİ Parti gerçeğinin dışında kalarak seçimleri kazanamaz. Belediye meclisinde temsiliyet noktasında İYİ Parti görmezden gelinemez. Sarıyer sahipsiz değildir, kimsenin de siyasi güdümünde değildir. Ülkesini ve milletini seven herkesin bu süreçte etkin rol oynaması gerekiyor. Sarıyer siyasetinin kimsenin tekelinde olmadığı gerçeği kendisini 31 Mart seçimlerinde gösterecektir, Sarıyer sahipsiz değildir. Bu süreçte çok sürpriz ve önemli gelişmeler olabilir” diye konuştu.

SARIYER’DE PARTİ TABANINA İTTİFAK İLETİLMEMİŞTİR!

SASİDER Başkanı Ali Genç’in ağırladığı İYİ Parti kurucuları Şahin Aslantaş, İlay Aksoy ve İstanbul Kurucusu Ayhan Uzunboy da kendilerine gösterilen misafirperverlikten dolayı teşekkür ettiler. Sarıyer’de İYİ Parti’den belediye meclis üyesi olarak çıkacak, meclis üyesi adayları tarafından, ittifak parti tabanına detaylarıyla anlatılacaktır. Sahadaki kanaat önderleriyle görüş alışverişi yaptıklarını ifade eden İYİ Partililer, “Sarıyer’de kanaat önderleriyle fikir alışverişi yapmaya devam edeceğiz. Sarıyer için en güzeli neyse onda karar kılacağız” diye konuştular.

SASİDER Başkanı Ali Genç ve İYİ Partililer daha sonra tekrar bir araya gelmek üzere hemfikir oldular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir