GündemManşet

Kartal Belediyesi’nde İmar’dan Sorumlu Belediye Başkan Yardımcılığı’na Veteriner Mustafa Oktay Aksu getirildi

CHP'li Kartal Belediyesi'nde Belediye Başkan Yardımcılarına bağlı birimler belli oldu. Sarıyer Belediyesi Eski Meclis Üyesi Veteriner Mustafa Oktay Aksu'ya, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü başta olmak üzere pek çok kritik birim bağlandı.

SARİYERGAZETESİ.COM- ÖZEL HABER

CHP’li Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, belediyenin en kritik ve en önemli birimlerini Sarıyer Belediyesi Eski Meclis Üyesi Mustafa Oktay Aksu’ya bağladı. 32 yaşındaki Belediye Başkanı Yüksel, Belediye Başkan Yardımcıları olarak Mustafa Oktay Aksu, İmam Aydın, Hüseyin Tozkoparan, Ali Apaydın, Cengiz Türkmen ve Adem Uçar’ı görevlendirdi.

VETERİNER AKSU, İMAR’DAN SORUMLU TEKNİK BAŞKAN YARDIMCISI

Veteriner Mustafa Oktay Aksu’nun İmar’dan Sorumlu Teknik Başkan Yardımcılığı’na getirilmesi dikkat çekti. 8 müdürlük bağlanarak Kartal Belediyesi’nin iki numarası haline getirilen Oktay Aksu, belediyede en çok birim bağlanan isim oldu. Aksu’ya; İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Plan ve Proje Müdürlüğü, Deprem Dönüşüm ve Yapı Kontrol Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Müdürlüğü, Veteriner İşleri Müdürlüğü, Sağlık İşleri Müdürlüğü, Yazı İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü bağlandı.

CHP İstanbul İl Başkanı Ordulu Canan Kaftancıoğlu’nun hemşerisi olan Veteriner Oktay Aksu, geçtiğimiz dönem Sarıyer -İBB  Eski Meclis Üyeliği yapmıştı. Son genel seçimde CHP’den milletvekili adayı olan Aksu halen Kartal’da İBB Meclis üyesi.

İŞTE OKTAY AKSU’YA BAĞLI MÜDÜRLÜKLER

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir