GündemManşet

Kaymakam Bilgin’den duygulandıran veda mesajı

Kocaeli Körfez ilçesi Kaymakamlığı görevine atanan Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, duygusal bir mesaj yayınlayarak Sarıyerlilere veda etti. Bilgin, “Sarıyer’i ve sizleri asla unutmayacağımızı bilmenizi istiyorum” dedi.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

İşte Kaymakam Gürsoy Osman Bilgin’in duygulandıran anlamlı veda mesajı:

“Sevgili Sarıyerliler;

7 Ağustos tarihli Cumhurbaşkanlığı atama kararı ile 5 yıl boyunca büyük bir onurla görev yaptığım Sarıyer Kaymakamlığı görevinden, Kocaeli İli Körfez İlçesi Kaymakamlığı’na atanmış bulunuyorum. Aile olarak hayatımızın çok güzel günlerini Sarıyer’de sizlerle birlikte geçirdik. Yaptığımız tüm hizmetlerde devletimizin sıcak ve güler yüzünü göstermeye, ötekileştirmemeye çalışarak, her zaman kapılarımızı gönüllerimizi herkese açık tuttuk.

Sarıyer’de elimizden geldiğince sizlerin hizmetinde olmaya, kanunlar çerçevesinde, Devletimizin bize vermiş olduğu yetkiler içerisinde ilçemizin sorunlarını gidermeye çalışıp,  ilçemizin ekonomisine bir nebzede olsa katkı sağlaya bilmek halkımızın  refah düzeyini artırabilmek için elimizden geleni yapmaya çalıştık.

Sarıyer’de yaşadığımız 5 yıllık sürede şahsıma ve aileme göstermiş olduğunuz yakın ilgi, sevgi ve muhabbetinizden dolayı bütün Sarıyerli vatandaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Bundan sonraki hayatımızda her nerede ve hangi görevde olursak olalım Sarıyer’i ve sizleri asla unutmayacağımızı bilmenizi istiyorum.

Her anını büyük bir onurla yürüttüğüm Sarıyer Kaymakamlığı görevimden bugün ayrılıyorum. Sarıyer’de yaşayan herkesten çok iyi duygularla ayrılıyorum. Yeni görev yerimiz Kocaeli İli Körfez İlçe Kaymakamlığında kapımız sizlere daima açık olacak.

Son olarak, birlikte çalışmaktan onur duyduğum İstanbul Valilerimize, Sarıyer Belediye Başkanımıza, İlçemizde birlikte çalıştığımız ve yapılan bütün hizmetlerde imzası olan her düzeydeki kamu görevlisi arkadaşlarıma, her zaman yakın ilgisini gördüğüm Sarıyerli iş adamlarımıza, Sarıyerli Bürokratlarımıza, bütün siyasi partilerimizin başkan ve yöneticilerine, meslek kuruluşlarımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza, esnaflarımıza, Sarıyer basınının çok değerli mensuplarına sevgi, saygı ve şükranlarımı sunuyor, Sarıyer’i size sizleri de Allah’a emanet ediyorum.

Allahaısmarladık.”

Gürsoy Osman BİLGİN

Sarıyer Kaymakamı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir