GündemManşet

MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç’ten çarpıcı mesajlar

Milliyetçi Hareket Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç, AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar’ın projelerinin tanıtıldığı Maslak TİM’deki programda coşkulu bir konuşma yaptı.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Ünsal Bilgiç’in konuşması salondan büyük alkış topladı. “Sarıyer’in anahtarını sayın Binali Yıldırım Beye birlikte verelim” diyen Bilgiç şöyle konuştu; “Sarıyerimizin doğal güzelliklerinin korunarak muhafaza edilmesi, Sarıyer’in Hak ettiği şekilde tarihine adına yakışır çağdaş ve sosyal yaşam standartlarına erişmesi, Milletimiz ve memleketimiz için dönüşerek ve gelişerek kavuşması, Vatan coğrafyamızın Doğusundan, Batısına Kuzeyinden, Güneyine tümüyle Güvenli bir Huzur ortamıyla buluşması, Sporda Sanatta, Sağlıkta bilim ve teknoloji de adeta kutup yıldızı gibi parlaması, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün biz Türk Milliyetçilerine mirası ve Ülkü’sü olan Ülkemizin muasır medeniyet seviyesine erişmesi için, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Bey ve Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyin “31 Mart 2019” Yerel Yönetimler ve Mahalli İdareler seçimleri için almış oldukları Cumhur İttifakı kararı doğrultusunda Bu Seçimlerde Ak Parti ve MHP adına “CUMHUR İTTİFAKI” Belediye Başkan Adayımız Sayın Salih Bayraktar Bey olmuştur. Bir kere daha ilçemize kendisine hayırlı ve uğurlu olsun.”

İlgili Makaleler

“Salih Bayraktar ilçemize helaldir”

MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç, sözlerini “Ne mutlu türküm” diyerek bitirdiği konuşmasında; “Bizler Milliyetçi Hareket Partisinin 50. Yılı şan ve Şerefle geride bırakan mensupları olarak dün olduğu gibi yarınlarda da Yaşamak için Helalin peşinde, Kutlu Hedeflerimiz için Hilalin düşündeyiz, Önce Ülkem ve Milletim sonra partim ve ben, İnanç ve anlayışı ile Bu Ülke için Vazgeçilmez yeminimiz var, Bizler bu yeminin sonuna kadar arkasındayız. Beka için milli karar, Cumhur için istikrar, Sarıyer için ise Sayın Salih Bayraktar Bey ilçemize helaldir, Sarıyer Belediye Başkanlık makamı şahsına Helal olsun. Allah kendisini ve bizleri bu yolda yarışta muzaffer kılsın. İnanıyor ve diliyorum ki; 1 Nisan’dan sonra Sarıyer’in anahtarını sayın Binali Yıldırım Beye birlikte verelim, Zatı muhteremleri de İstanbul’un anahtarını büyüklerimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan bey ve Sayın Devlet Bahçeli beye büyük bir gururla takdim edebilsinler, Hepinizi en kalbi saygı, sevgi ve muhabbetle en kalbi duygularımla bir kez daha selamlıyor, Hepinizi Allah’a emanet ediyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
>