GündemManşet

Muhtarlardan Cevahiroğlu’na ziyaret

Sarıyerli Mahalle Muhtarları Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu’na destek ziyaretinde bulundu. Muhtarların talep, dilek ve temennilerini dinleyen Cevahiroğlu, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ile aynı üniversitede okuduklarını ancak iki nedenle Genç’e saygı duymadığını söyledi. Cevahiroğlu, “Birincisi Sevgili Peygamberimize hakaret, ikincisi Sarıyer’in parasını kimseye yedirtmemek. Bu açıdan saygı duymuyorum” dedi.

MİLLETE İYİ HİZMET EDERSEK SIRTIMIZ YERE GELMEZ

Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’nda gerçekleşen ve 24 muhtarın katıldığı ziyarette konuşan muhtarlara ziyaretleri nedeniyle teşekkür eden Cevahiroğlu“Yaşanabilir ve dışarıdan misafir alabilir, turizmi geliştirilmiş bir ortamı oluşturmak için çok çalışacağız. Bireysel olarak iyi olabilirsiniz ama bu tek başına yeterli değildir. Önemli olan hep birlikte güzel işler yapmaktır. Ben anneme ve babama hep iyi davrandım sırtım yere gelmedi. Şimdi de milletimize iyi davranmak ve hizmet etmek niyetindeyiz, Allah sırtımızı yere getirmesin” diye konuştu.

KİMLERE HOŞGELDİN BEBEK DEDİNİZ?

Muhtarlardan gelen “Sarıyer Belediyesi’ne cevaplanması için hangi soruları sordunuz?” sorusu üzerine “3 milyon TL masraf edip eski Hadep’in ikinci adamına şoför ve araba tahsis ettiniz m? Resmi olarak 525 milyon TL borcunuz var mı? 475 bin TL harcanarak “Hoş Geldin Bebek uygulamasından kimler ve ne şekilde yararlandı?” gibi sorular sorduklarını ancak henüz cevap alamadıklarını kaydetti.

GENÇ’E İKİ NEDENLE SAYGI DUYMUYORUM

“Şükrü Genç İstanbul Teknik Üniversitesi’nden üst devresi olması nedeniyle saygısı olduğunu ifade eden Cevahiroğlu şunları kaydetti: “Bu açıdan saygım ama iki tane kırmızı çizgim var. Birincisi dinimize ve Sevgili Peygamberimize hakaret, ikincisi Sarıyer’in parasını kimseye yedirtmemek. 2016 yılında Sevgili Peygamberimiz’e hakaret eden Fransız dergisi Charlie Hebdo’ nun karikatürlerini yayınlayan gazeteye destek ziyaretinde bulunan Şükrü Genç’e bu açıdan saygı duymuyorum” dedi.

Cevahiroğlu, muhtarları 10 Şubat TİM Gösterim Merkezi’nde gerçekleşecek AK Parti Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar’ın proje tanıtım toplantısına davet etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir