GündemManşet

Osman Demir Sarıyer’e veda etti, Şişli’de mesaiye başladı

Sarıyer Belediyesi'nde tam 30 yıldır çalışan Ruhsat İşleri Müdürü Osman Demir, Şişli Belediyesi'nde mesaiye başladı. Sarıyer'e veda eden Demir, Sarıyer'deki dostlarına sosyal medyadan paylaştığı bir mesajla veda etti.

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

Sarıyer Belediyesi’nin önemli isimlerinden 10 yıllık Ruhsat Müdürü Osman Demir, 30 yıldır görev yaptığı Sarıyer’e veda etti. Bundan böyle Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin’in ekibinde Ruhsat İşleri’nden Sorumlu olarak görev yapacak Demir, Sarıyer’de sevilen ve saygı duyulan başarılı bir bürokrattı. Demir, 30 yıldır birlikte çalıştığı belediyedeki ve Sarıyer’deki dostlarına duygusal bir mesajla veda etti.

“BUNDAN SONRA DA DİK DURACAĞIM”

Osman Demir, sosyal medyadaki veda mesajında şu ifadelere yer verdi; “1989 yılında başlayan Sarıyer Belediyesi’ndeki çalışma hayatımı 28 Mayıs 2019 tarihinde sonlandırdım. 5 yıl Satın Alma Müdürlüğü 10 yıl da Ruhsat Denetim Müdürlüğü yaptım. Görevim süresince hiçbir ayrım yapmadan insanların siyasi düşüncelerine fikirlerine, görüşlerine hep saygı duyarak hizmet yaptım. Çünkü insan olmak bunu gerektiriyordu. Yarından itibaren çalışma hayatımı Şişli Belediyesi’nde sürdüreceğim. Aynı anlayışla çalışıp insanlara hizmet edeceğim. Sarıyer’de yaptığım görev süresince benimle gecesini gündüzüne katıp çalışan tüm çalışma arkadaşlarıma Sarıyer halkına ve  tüm dostlarıma sonsuz teşekkür ederim. Şimdiye kadar nasıl onurlu ve dik duran hakkaniyetli bir davranış sergiledimse bundan sonra da devam edeceğim dostlarım. Yeni görevimde bana güvenen ve görev veren Şişli Belediye Başkanım Sayın Muammer Keskin başkanıma ve tüm emeği geçen dostlarıma teşekkür ederim.”

Bir yorum

  1. Sn osman bey
    Hakkında hayırlısı olsun ,sen aslen sariyerlisin gün ola yuvaya donersin,beraber çalıştığımız zamanlar harokaydı
    Yolun açık olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir