GündemManşet

Özyürek’ten SASİDER’e ziyaret

MHP Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, Sarıyer Sivaslılar Derneği (SASİDER)’i ziyaret ederek dernek başkanı Ali Genç ile temaslarda bulundu.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ – RUKİYE AY

23 Haziran seçimi öncesi siyasette hareketli günler yaşanırken milletvekillerinden Sarıyer’e ziyaretler sürüyor. Siyasetin sevilen ve başarılı isimlerinden MHP Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, Sarıyer Sivaslılar Derneği’ni ziyaret etti. Sarıyer Sivaslılar Derneği Başkanı Ali Genç, Kocataş Muhtarı Serdal Doğan, FSM Muhtarı Osman Karaçam, Ferahevler Muhtarı Turan Öztürk, Sarıyer Merkez Muhtarı Sinan Yüksel ve SASİDER yönetim kurulu üyeleri, Özyürek ve beraberindekileri misafir etti. Ziyarette MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç, Koyulhisar Belediye Başkanı Osman Epsileli, MHP Sarıyer İlçe teşkilatı üyeleri yer aldı.

“SASİDER’in kapısı herkese açıktır”

Sarıyer Sivaslılar Derneği Başkanı Ali Genç, Ahmet Özyürek ve beraberindekilere yaptığı selamlama konuşmasında karşılıklı iyi niyet ve dilekleri iletti. SASİDER olarak Sarıyer’de yaptıkları çalışmaları da kısaca aktaran Genç, “Sarıyer Sivaslılar Derneği olarak her zaman siyasetin üstünde bir yerde aldık. Kapımız her partiden ve her düşünceden bize gelen insanlara da hep açık oldu. SASİDER olarak Sarıyer’deki tüm Sivaslıların sesi olduk. 23 Haziran seçiminde herkese başarılar dileriz. Ahmet Özyürek Sivas’ın milletvekili olmasına rağmen Sarıyer’in sevilen bir ismidir. Sivas’ta adı en çok geçen başarılı milletvekilimiz Özyürek’tir” diye konuştu.

MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç, “23 Haziran’da Cumhur İttifakı’nın başarısını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” diyerek yaptığı selamlamanın ardından sözü Ahmet Özyürek’e bıraktı. MHP Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, Sarıyer’den MHP’nin belediye başkan adayı olduğu dönemde esnaf ziyaretlerini hep birlikte gerçekleştirdiği Sivaslı muhtarlara ve hemşerilerine bir kez daha teşekkür etti ve Ali Genç’in Sarıyer’de çok başarılı bir dernek yöneticisi olduğunu belirtti.

Özyürek; “İş ve aş kapılarını açalım”

SASİDER’e gerçekleştirdikleri bu ziyarette 23 Haziran seçiminde Cumhur İttifakı’nın adayına destek beklediklerini söyleyen Özyürek şöyle konuştu; “Sivaslılara, Sivas’ı hak ettiği yere getirmek için hiç beklentim olmadan çalışacağım için söz vermiştim. Sivas çok önemli bir şehirdir. Ekonomik olarak sanayi, tarım, hayvancılık ve turizmi geliştirmeliyiz ki gençlerimiz Sivas’tan mecburen göç etmek zorunda kalmasınlar. İstatistiklere baktığımız zaman her yıl 10 bin kişi göç ediyor. Sivaslılara ne görev düşüyorsa hep beraber mücadele edelim. Sivas’ta işve aş kapılarını açmak için elimizden geleni yapalım. Bu vatana ve bu bayrağa sevdalı olan herkesi hiçbir ayrım yapmaksızın kucaklıyoruz. Hep beraber Sivas’a sahip çıkalım. Sivas’a aş ve iş vermeliyiz.”

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler