GündemManşet

Saadet Partisi’nden Sarıyer Gazetesi’ne ziyaret

Saadet Partisi Sarıyer Belediye Başkan Adayı Davut Tepeyurt, Saadet Partisi Sarıyer İlçe Başkanı İsmail Demir ve partililerle birlikte Sarıyer Gazetesi’ne ziyarette bulundu.

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

Saadet Partisi’nin Sarıyer’den aday gösterilen ismi Davut Tepeyurt 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Sarıyer Gazetesi’ni ziyaret etti. Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni ve İmtiyaz Sahibi Bekir Batu’nun misafiri olan Saadet Partililer Sarıyer’de seçimle ilgili değerlendirmelerde bulundular. Davut Tepeyurt daha önce Saadet Partisi Ardahan İl Sorumlusu olarak görev yaptığını ve bir önceki dönemde de Saadet Partisi’nin Çamoluk Belediye Başkan Adayı olduğunu söyledi. İnşaat ve emlak işleriyle uğraşan Tepeyurt, Sarıyer’de seçim çalışmaları için teşkilatla birlikte var güçleriyle çalışacaklarını ifade etti.

“41 kere maşallah dedirtecek 41 projemiz var”

Sarıyer’e kaynak yaratıcı projelerle geldiklerinin özellikle altını çizen Saadet Partisi Sarıyer Belediye Başkan Adayı Davut Tepeyurt; “Sarıyer için gerçekten çok güzel projelerim var. Bunların hepsini elbette şimdi açıklamıyorum ama rahatlıkla şunu söyleyebilirim ki Sarıyer için 41 projemizin her biri 41 kere maşallah dedirtecek kadar iddialıdır. En önemlilerinden bazılarını sıralayacak olursak Sarıyer’e cep otogarı yapacağız. Belediyenin ücretsiz servisleri olacak ve bunlar halkın talepleri için hizmet verecek. Sarıyer’deki İSPARK otoparklarını kaldırtarak yerine Sarıyerlilere vereceğimiz Sarı Kart ile yeni bir otopark sistemi kuracağız. Sarıyerli toprağında ürettiklerini haftanın 7 günü Sarıyer’de vereceğimiz pazar alanında satarak geçimini kendi üretiminden sağlayacak. El işi ürünler üreten kadınlar ve gençlerimize üretimlerine katkı sağlamak için dükkan vereceğiz. Sarıyer kendi sporcusunu yetiştirecek ve hatta başka takımlara da transfer olarak gidecek. Başarılı üniversite öğrencilerine her zaman destek olacağız. Ben Davut Tepeyurt olarak Saadet Partisi’nden seçilerek belediye başkanı nasıl olursam aynı kalacağım. Bir makam göreviyle oturulan koltuk hem cennete hem de cehenneme bilet keser. Bizler bunun bilinciyle hareket edeceğiz. Göreve geldiğimizde belediyede hangi görüşten olursa olsun çalışan herkes işinde aynı şekilde devam edecek. Ülkemizde bir kişiye değerinden fazla değer verildiği için bu ekonomik çöküşe neden oluyor” diye konuştu.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Saadet Partililer, gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu’nun ilçe genelindeki bilgilerinden yararlanarak istişarede bulundular. Batu, Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Davut Tepeyurt’a başarılar diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir