GündemManşet

Sağlık mücadelesinde mutlu son

Sarıyer'de yaşayan Zeki Kalay'ın epilepsi hastası 10 yaşındaki kızı Sümeyye Kalay Sarıyer Gazetesi’nin gündeme getirmesinin ardından uzun süredir beklediği VNS beyin piline kavuştu.

SARİYERGAZETESİ.COM – ÖZEL HABER 

5 yaşından bu yana dirençli epilepsi hastası olan Sümeyye Kalay sağlık mücadelesinde mutlu sona kavuştu. Mahalle sakinleriyle sosyal konularda yakından ilgilenmesiyle tanınan Yeni Mahalle Muhtarı Ahmet Çınar’ın girişimleri ve Sarıyer Gazetesi’nin yayınladığı haberle gündeme gelen konuya hayırsever isimlerden destek geldi.

Epilepsi hastası Sümeyye Kalay’ın babası Zeki Kalay; “Sarıyer Gazetesi’ne ve muhtar Ahmet Çınar’a çok teşekkür ediyorum. Hayırsever vatandaşların yardım eli uzatmasını sağladılar. Kızım ameliyatını oldu. İyileşme süreci başladı” diye konuştu. Sarıyer Gazetesi’ne konuşan Yeni Mahalle Muhtarı Ahmet Çınar da; “Sağlık mücadelesinde mutlu sona kavuşulması beni çok mutlu etti. Elimden geldiğince herkesin bir derdine çare aramaya çalışıyorum. Sarıyer Gazetesi’ne de bu konudaki duyarlılığı için teşekkür ediyorum” dedi.

İşte ses getiren o haberimiz:

 

 

Daha fazla göster

Bir yorum

  1. Emegi gecen herkezden Allah Razı olsun. İnşallah semeyyenin dayısı olarak çok sevinçliyiz bu bizim için bayram sevinci oldu . Sayin muhtarımıza ve esnaf halkina sonsuz dualar ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler