GündemManşet

Salih Bayraktar’a dua ediyoruz

Bünyesinde bulunan 17 derneğin temsilcilerinden oluşan bir heyetle AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Sivas Vadi Dernekleri Federasyonu Başkanı Tülay Taştan, “İmar Barışı nedeniyle Salih Bayraktar’a dua ediyoruz. Sarıyer artık kanayan yaralarını çözen başkan istiyor” dedi.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Sivas Vadi Dernekleri Federasyonu Başkanı Tülay Taştan ve heyeti, AK Parti Sarıyer ilçe başkanlığına atanan Hüseyin Cevahiroğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Sivas ilçe ve köylerini temsil eden 17 dernek adına gerçekleştirilen ziyarete AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar ev sahipliği yaparken AK Parti Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Coşkun da hazır bulundu.

SARIYER BAYRAKTAR’I İSTİYOR

Çok samimi havada geçen ziyaret sırasında bir açıklama yapan Sivas Vadi Federasyonu Başkanı Tülay Taştan; “Artık Sarıyer Ak Parti yönetimi istiyor. Doğduğum büyüdüğüm Hisarüstü de bunu istiyor. Niye Hisarüstü diyorum? Çünkü Hisarüstü’nde doğduğum büyüdüğüm için. Ve bu bildiğiniz gibi Hisarüstü’nün kanayan yarası mülkiyet meselesiydi. Tüm Sarıyer’de ve Hisarüstü’nde bu meseleden dolayı bir adım ileri gidemedik. Yerimizde saydık” şeklinde konuştu.

ANNEMİN DUASINI ALDINIZ

“Annemin burada çok selamı var. Biraz önce görüştüm onunla inşallah dualarım onlarla dedi. Özellikle imar barışından ötürü Salih Başkanımıza çok dua ediyor.” diyen Tülay Taştan imar barışının hem ailesi hem de çevresinde oluşturduğu memnuniyeti dile getirdi.

GERÇEKLERİ HALININ ALTINDA SÜPÜREMEYİZ

Salih Bayraktar da yaptıkları hizmetlerin ve gösterdikleri emeklerin algı operasyonlarıyla üstünün örtülmek istediğini vurguladı. Bayraktar, “Yaşadıklarımız ortada. Çocuklarımızın geleceği söz konusu. Hepimiz şahit oluyoruz bunlara. Gerçekleri halının altına süpüremeyiz. Öncelikle büyük fotoğrafa bakmamız lazım. Ona kilitlenmemiz lazım. Eğer o büyük fotoğrafa bakmayıp küçük hesapları başka şeyleri konuştuğumuz zaman hedef şaşıyor. Sarıyer’de yaşayan ve aynı şehirde yaşayarak Sarıyerlilik ortak paydasında buluşan tüm Sarıyerli hemşehrilerimizin huzurlu geleceğini hep birlikte inşa edeceğiz” dedi.

HEP BİRLİKTE BAŞARI HİKAYESİ YAZACAĞIZ

Bayraktar sözlerini şöyle sürdürdü: “Sarıyer değişime inandı. Binlerce insan proje ve fikirle Sarıyer’in geleceğine katkıda bulunuyor. Burada bir başarı hikayesini hep birlikte yazacağız. Bu bir ekip işi herkes işin içine dahil edilirse burada netice alırız hedefe ulaşırız. Tüm Sarıyerlileri bu başarının altına imza atmaya davet ediyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir