GündemManşet

Salih Bayraktar’dan “Kömür” sürprizi

Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar, projelerini tanıttığı gecede çok sevdiği köpeği Kömür’ü sahneye çıkararak Sarıyerlilere bir sürpriz yaptı.

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar, Maslak TİM’de hınca hınç dolan salonda açıkladığı projeleriyle büyük ilgi görürken gecenin sonunda gerçekleştirdiği sürprizle de herkesi şaşırttı. Hayvan haklarına duyarlılığı ve sevgisiyle dikkat çeken Bayraktar, köpeği Kömür’ü sahneye çıkarttı. Sokakta açlığa terk edilmiş ve ölmek üzereyken bulduğu ve sahiplenerek hayata döndürdüğü “Kömür” ismin verdiği köpekle sahneye çıkan Bayraktar, renkli görüntülerin yaşanmasına neden oldu. Sahnede köpeğini seven ve hayvan severlerin gönlünü fetheden Bayraktar’ın bu tavrı sosyal medyada da büyük ilgi gördü.

Sahnede renkli anlar yaşandı

Sahnede Salih Bayraktar’ı görünce sevinç gösterileri yapan Kömür’ü Sarıyerliler çok sevdi. Bayraktar’ın köpeği Kömür ile ilgilendiği renkli anlar programın sonunda büyük ilgi gördü. Özellikle hayvan severler Bayraktar’a büyük destek mesajları yağdırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir