GündemManşet

Salih Bayraktar’dan Şükrü Genç’e nezaket ziyareti

AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e nezaket ziyaretinde bulundu.

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar, İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu ve AK Parti Sarıyer teşkilatıyla birlikte Sarıyer Belediyesi’ni ziyaret etti. Belediye Başkanı Şükrü Genç ve belediye çalışanlarını ziyaret eden Bayraktar başarılar diledi.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Salih Bayraktar’ı ve beraberindekileri makam odasında misafir etti. Yaklaşan 31 Mart seçimi öncesinde gerçekleşen ziyarette, karşılıklı sıcak mesajların verilmesi ve seçim sürecinin demokratik, sağduyulu bir şekilde yaşanması için yapılması gerekenler de konuşuldu. Samimi bir havada geçen görüşmemesi beklenen görüşme, Sarıyer siyasetine de kalite getirmiş olacak.

Salih Bayraktar ve İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu’nun katılımıyla gerçekleşen ziyaret Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Sevgi Atalay’ın makamında devam etti. Samimi bir havada geçen görüşmede Bayraktar, belediye çalışanlarıyla görüşerek görevlerinde başarılar diledi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir