GündemManşet

Salih Bayraktar’dan vefa yemeği

Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan adayı Salih Bayraktar, Sarıyer’de ilk ve ortaokul ile lisede birlikte okuduğu, Sarıyer merkez ve Pazarbaşı’nda arkadaşlık yaptığı çocukluk ve gençlik arkadaşlarıyla vefa ve destek yemeğinde bir araya geldi. Bayraktar’ın dürüstlüğüne ve çalışkanlığına vurgu yapan arkadaşları, Bayraktar’ın Sarıyer’e büyük katkı sağlayacağını anlattı. Geceye eski İçişleri ve Adalet Bakanı Mehmet Ağar da katılarak Bayraktar için “Çok başarılı bir Sarıyer belediye başkanı olacağından benim şahsen bir gram bile şüphem yok” dedi.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan adayı Salih Bayraktar, Sarıyer’de yaşayan çocukluk ve gençlik arkadaşları ile akşam yemeğinde bir araya geldi. Bayraktar’ın Sarıyerle ilgili projelerini anlattığı ve büyük alkış aldığı özel buluşmaya Bayraktar’ın yakın arkadaşı olan eski İçişleri ve Adalet Bakanı Mehmet Ağar da katıldı. Çocukluk arkadaşlarına seslenen Bayraktar, “İyi ki varsınız, ne iyi ettiniz de geldiniz. Birlik, beraberlik, kardeşlik ve dostluğun en yüksek seviyede yaşandığı, yardımlaşma, dayanışma, şefkat duygularının coştuğu bir mahalle kültüründen gelmekteyiz. Bizim mahallemizdeki yaşam gerçekten çok kıymetli. Fakat son zamanlarda bu değerlerin neredeyse yok olma derecesine geldiğine şahitlik ediyoruz. Bizim mücadelemiz medeniyetimizi ihya ve inşa etme mücadeledir. Birleştirici kaynaştırıcı olma gayretidir” diye konuştu.

BAYRAKTAR ANILARINI PAYLAŞTI

Çocukluk arkadaşları ile yaşadığı anılardan bahseden Salih Bayraktar, yemeğe katılan arkadaşlarıyla ilgili kısa hikâyelerini paylaştı. Tek tek isimleriyle seslenerek arkadaşlarını eski günlere götüren Bayraktar’ın lise dönemine ait kimya laboratuvarı hikayesi ise salondaki herkesi kahkahalara boğdu. Bayraktar, Sarıyer’de kurulan 34-40 yıllık arkadaşlıkların benzerinin İstanbul’daki diğer ilçelerde bulmanın kolay olmadığını ve bu değerlere sahip çıkmak gerektiğini de kaydetti.

MEHMET AĞAR’DAN BAYRAKTAR’A DESTEK

Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan adayı Salih Bayraktar’ın Sarıyer’deki çocukluk arkadaşları ile buluştuğu akşam yemeğine, yakın arkadaşı olan eski İçişleri ve Adalet Bakanı Mehmet Ağar’da katıldı. Salih Bayraktar’ı yakından tanıdığını ve dostlukları olduğunu söyleyen Ağar “Salih arkadaşımız, terörle mücadelede Türkiye’ye, bizim güvenlik güçlerimize çok büyük avantaj sağlayan İHA ve SİHA’ların yapımında çok büyük emeği olan bir ailenin, Türkiye’ye yararı olan büyük Bayraktar ailesinin bir ferdi. Vatanperverliği, vatanseverliği ve bunun ötesinde de kabiliyet ve kapasiteleri ile Türkiye’ye büyük hizmetler yapmış bir ailenin çocuğu. Çok başarılı bir Sarıyer belediye başkanı olacağından benim şahsen bir gram bile şüphem yok” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir