GündemManşet

SAODER’den AK Parti’ye ziyaret

Sarıyer Ordulular Derneği (SAODER) Sarıyer AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu ve AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Sarıyer Ordulular Derneği Başkanı Ali Yaman ve SAODER Başkan Yardımcıları Burhan Uzan, Yüksel Dalmış, AK Parti Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Mehmet Yaman, AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı İlhan Bal, Meltem Okutan İlçe Yk. Üyesi Fahri Günay, Ordu Dernekler Federasyonu Başkan Vekili Av. Abdülkadir Kacemer, SAODER Kadın Kolları Başkanı Gülten Erçavuş, SAODER Çocuk Kulübü Başkanı Azranur Yaman, Şişli Ordulular Dernek Başkanı Ali Ayan, Şişli Ordulular derneği Kadın Kolları Başkanı Günay Şenkal, Kilyos Mahalle Muhtar Adayı Yüksel Dalmış, Ferahevler Mahalle Muhtar Adayı Çiğdem Saka, Ayazağa Mahalle Muhtar Adayı Cevdet Gürleyik, Poligon Mahalle Muhtar Adayı Dursun Karip ve SAODER Mahalle Başkanları toplantıya eşlik etti. Sarıyer AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek SAODER yönetimine teşekkür etti. 31 Mart Yerel seçimler hakkında AK Parti’nin seçim çalışmaları ve geçtiğimiz pazar günü açıklanan projeler hakkında bilgiler verdi.

“Bu projeler Sarıyer’in kurtuluşu olacaktır”

AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar, SAODER Yönetimine tek tek hoş geldin diyerek derneklerin memleketimiz için çok önemli rol aldığını dile getirdi. Bayraktar, “Dernekler sayesinde aile ve mahalle yapımızı koruduğumuzu örf ve adetlerimize sahip çıkmak anlamında önemli görevler üstleniyorlar. 31 Mart yerel seçimleri Sarıyer için bir dönüm noktası olacak. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı olacaktır” diyerek Sarıyer Vizyon projeler hakkında bilgiler verdi. Özellikle geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz ve çocuklarımızı çok önemsediğini de dile getiren Salih Bayraktar, “Bu projeler Sarıyer’in her anlamda kurtuluşu olacaktır” diyerek Ordulular’ın desteğini istedi.

“Dernekçilik gönül işidir”

SAODER Başkanı Ali Yaman 23 Aralık’ta yapılan kongreye katılımından dolayı AK Parti teşkilatına teşekkür etti. Yeni dönemde Sarıyer’in mahallelerinin çoğuna ulaştıklarını ve hizmet alanlarını geliştirdiklerini ifade ederek SAODER’in yapısını paylaştı. Yaman, “Dernekçilik gönül işidir. Hemşerilerimizin iyi ve kötü günlerinde hep yanlarında olmak bizleri hem birbirimize kenetliyor hem de örf ve adetlerimizi çocuklarımıza aktarmamıza vesile oluyor” dedi.

Hep birlikte türkü söylendi

SAODER Heyeti yeni seçilen AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu’na Çocuk Kulübü Başkanı ile çiçek takdim ederek 31 Mart’ta yapılacak olan seçimlerin Sarıyer için güzel bir şekilde geçmesi için temennide bulundular. Ziyarette Şişli Ordulular Dernek Başkanı Gülay Şenkal güzel sesiyle “Ordu’nun Dereleri Aksa Yukarı Aksa” türküsünü söyledi. Türküye salondakilerin de eşlik etmesiyle samimi ve hoş bir ortam oluştu. Ziyaret hatıra fotoğraflarının çekinilmesinin ardından son buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir