GündemManşet

Sarıyer Belediyesi’nde kar mesaisi

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Sarıyer Belediyesi karla mücadele ekipleri dün gece saatlerinde etkisini arttıran kar yağışı için gece mesaisi yaptı.

Günlerdir yapılan meteorolojik uyarıların ardından İstanbul kar yağışına teslim oldu. Sarıyer’de de yoğunlukla seyreden kar yağışı için Sarıyer Belediyesi seferber oldu. Sarıyer Belediyesi’nin karla mücadele ekipleri gece etkisini artıran kar yağışı nedeniyle tüm mahallelerde yolları açık tutmak için çalıştı.

Şükrü Genç’ten emekçi ekiplerine mesaj

Ekiplerin çalışmalarını yakından takip eden Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında; “Karla mücadele ekiplerimiz tüm mahallelerde yolları açık tutmak için çalışıyor. Hepsinin gözlerinden öpüyorum. Emeklerine yüreklerine sağlık… Gece yarısı emekçi arkadaşlarımızla bir araya geleceğiz. Ekiplerimize yardımcı olan komşularımıza özellikle teşekkür ederim” dedi.

Sarıyer Belediyesi vatandaşları uyardı

Öte yandan karla mücadele ekiplerinin çalışmalarını rahatlıkla yapabilmeleri için Sarıyer Belediyesi vatandaşları uyardı. Uygunsuz araçların çalışmaları olumsuz etkilediği belirtilen uyarıda “Sarıyer’de uygunsuz park eden araçların yolları kapatması karla mücadele ekiplerimizin çalışmalarına engel oluyor. Lütfen araçlarınızı park ederken duyarlı olun” ifadelerine yer verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir