GündemManşet

Sarıyer Spor Kulübü’nden geleneksel gece

Sarıyer Spor Kulübü, kuruluşunun 80.yılı dolayısıyla Bahçeköy’deki Korupark’ta geleneksel dostluk ve dayanışma yemeğini gerçekleştirdi.

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

Sarıyer Spor Kulübü’nün geleneksel hale getirdiği dostluk ve dayanışma yemeği Korupark’ta düzenlenen muhteşem gecede gerçekleştirildi. TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Sarıyer Spor Kulübü’nün gecesine katılım yoğun oldu. Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun davetli isimleri karşıladı. Sarıyer Spor Kulübü geleneksel gecesinde programın sunumunu Sarıyer Spor Kulübü eski yöneticisi Bayram Ali Koçoğlu yaptı. Koçoğlu, geceye katılamayan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP İstanbul Milletvekili Gökan Zeybek, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin’in gönderdikleri tebrik mesajını okudu. Sarıyer Spor Kulübü’nün sevilen ve emektar başkanı Saffet Akkoyun gecede yaptığı açılış konuşmasında tüm davetlileri selamladı.

“Sarıyer’den bizi desteklemelerini bekliyoruz”

Sarıyer Spor Kulübü olarak, Sarıyerlilerin desteğini beklediklerini ifaden eden Akkoyun şöyle konuştu; “7 yıldır birlik ve beraberlik gecelerimizi düzenliyoruz. Sırada inşallah şampiyonluk yemeğimiz olacak. Tabi burada taraftarlarımıza da büyük iş düşüyor. Bizi sonuna kadar destekleyecekler ancak kulübe ceza getirmeyecek tezahüratlar yapmalarını arzuluyorum. Ayrıca tüm Sarıyerlilerden ve esnafından maddi değil manevi destek bekliyoruz.” Sarıyer Teknik Direktörü Ahmet Akcan ve TFF Yönetim Kurulu Üyesi Ali Düşmez de Sarıyer Spor Kulübü ailesi adına birer konuşma gerçekleştirdiler.

Ferhat Göçer’den keyifli şarkılar

Türk müziğinin sevilen isimlerinden ve aynı zamanda Sarıyer Spor Kulübü As Başkanı Ferhat Göçer Korupark’taki dayanışma gecesinde sahne aldı. Sarıyer’in çok güçlü bir camia olduğunu ifade eden Göçer, “Sarıyer olarak bir arada olmamızın gücü adına birliğimizin, beraberliğimizin ve dostluğumuzun nice başarılara imza atmasını diliyorum” dedi.

Aşkın Tuna, şarkılarının sözlerini anlattı

Sürpriz sanatçıların katılımıyla renklenen gecede sevilen şarkıların söz yazarı Aşkın Tuna da vardı. Tuna, “Kutupta Yaz Gibi”, “Sen Sevgini Bana Sakla”, “Bana Her şey Seni Hatırlatıyor” ve “Rüyalarda Buluşuruz” gibi sevilen sanatçıların sesinden yıllardır eskimeden dinlediğimiz değerli şarkılarının sözlerini nasıl yazdığını anlattı. Aşkın Tuna’nın sözlerini yazdığı her bir şarkının hikayesi ilgiyle dinlenirken büyük alkış aldı.

Gecenin ev sahipliğini Korupark’ın sahibi ve SASİDER Başkanı Ali Genç yaptı. Davetliler arasında Salih Bayraktar, MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç ve yönetim kurulu üyeleri, MHP Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Mehmet Delihasan, AK Parti Sarıyer İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Sarıyer Gençlik ve Spor Müdürü Mustafa Yılmaz Ordu, Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Tahmaz, Sarıyer Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Yavuz Acar, Sarıyer Gençlik ve Spor eski Müdürü Namık Şişman, Sarıyer Belediyesi Destek Hizmet Müdürü Mehmet Büyükdurmuş, Sarıyer Spor Kulübü eski Başkanları İbrahim Bozan ile İbrahim Balcı, muhtarlar, STK temsilcileri ve çok sayıda isim yer aldı.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir