GündemManşet

Sarıyer’de 23 Nisan startı verildi

Sarıyer Belediyesi 23 Nisan kutlamaları kapsamında programlarına başladı. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, dünyanın ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen çocuklarla birlikte yerel basına bir toplantı düzenledi.

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

Sarıyer Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları için dünya çocuklarını misafir etmeye başladı. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer Belediyesi Ana Hizmet Binası’nda düzenlenen basın toplantısında dünyanın ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen çocuklarla bir araya geldi. Mustafa Kemal Atatürk’ün milletimize armağan ettiği bayramların gururuna ve önemine dikkat çekerek, “Sarıyer’de her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük bir coşkuyla bir aradayız. 23 Nisan etkinlikleri kapsamında çocuklarımızı Sarıyer’de misafir edeceğiz” dedi.

23 Nisan kutlamaları için Sarıyer’e gelen çocuklar kendilerini tanıtarak duygu ve düşüncelerini paylaştılar. Basın toplantısı sonunda çocuklar Başkan Genç’e getirdikleri hediyeleri takdim ettiler. Hediyeleri kabul eden Şükrü Genç de Sarıyer Belediyesi’nin hazırladığı hediyeleri çocuklara verdi.

Yerel basınla sohbet etti

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’yla ilgili detayları Sarıyer’deki yerel basın mensuplarına anlatarak bir süre sohbet etti ve soruları yanıtladı.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir