GündemManşet

Sarıyer’de çelenk sunma töreni yapıldı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Sarıyer Cumhuriyet Meydanı’nda Atatürk Anıtı önünde çelenk sunma töreni gerçekleştirildi.

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

Cumhuriyetimizin 96. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Sarıyer’de çelenk sunma töreni gerçekleştirildi. Atatürk Anıtı önünde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı çelenk sunma törenine, CHP İstanbul Milletvekili Gökan Zeybek, Sarıyer Kaymakamı Mehmet Özer, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer Belediye Başkan Yardımcıları Sevgi Atalay, Nadir Günday, Sarıyer İlçe Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu, MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç, DSP Sarıyer İlçe Başkanı Hümeyra Gürsoy, AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu, AK Parti Sarıyer İlçe Başkan Yardımcısı Tülin Hattat, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç, MHP Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Mehmet Delihasan, CHP Sarıyer Belediye Meclis üyeleri, AK Parti Sarıyer Belediye Meclis üyeleri, Sarıyer Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Sarıuçak, Sarıyer’in mahalle muhtarları, Sarıyer Sivaslılar Derneği Başkanı Ali Genç, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı töreni çelenk sunmayla başladı. Cumhuriyetimizin 96. yıl dönümü coşkusu hep birlikte söylenen İstiklal Marşı’mızla bir kez daha gururla yaşandı.

Daha fazla göster

Bir yorum

  1. bu gün törende de aynı durum yaşandı. bir liyakat sırası vardır. siyasiler hiç sorun yapmadan sırasını biliyor lakin,dernekler bir türlü sırasını kabul etmiyor TÜRKİYE ye malolmuş dernekleri aşarak yöresel dernekler ben senden büyüğüm veya kamusal olduklarını sanıyorlar. yada kamusallığın ne olduğunu bilmiyorlar. sizde bu gün dernek başk. isimlerini yazmak ta imtina etmişsiniz. ama bu sıralama konusun siz basından haber yapmanızı beklerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler