GündemManşet

Sarıyer’de Huzur Toplantısı yapıldı

Sarıyer’de düzenlenen emniyet ve asayişle ilgili huzur toplantısı Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin ve Sarıyer İlçe Emniyet Müdürü Caner Coşar’ın başkanlığındaki huzur toplantısında Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer’in mahalle muhtarları ve azalar yer aldı. Toplantıda Sarıyer asayiş yönünden değerlendirildi.

Huzur toplantısının açılış konuşmasını yapan Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, Sarıyer’de düzenli aralıklarla gerçekleştirdikleri Huzur Toplantılarında birçok sorunu ele alarak çözüme kavuşturduklarını ifade etti. Bilgin, “Sarıyer’in yetkili mercileri olarak bu toplantılara büyük önem veriyoruz. Vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliği için çalışmalarını aralıksız sürdüren Sarıyer İlçe Emniyeti’nin çalışmaları sayesinde ilçemiz huzurun merkezi oluyor” dedi.

Sarıyer’in mahallelerinde görevlerine devam eden ve yeni seçilen muhtarlar da Sarıyer Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde düzenlenen Huzur Toplantısı’na katılım sağladı. Muhtarlar Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin ve Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e mahalleleriyle ilgi istek, talep ve beklentilerini de dile getirdiler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir