GündemManşet

Sarıyer’den hem yüz binler kazanmış hem de sevgili yapmış

FETÖ'nün belediyeler imamı olarak bilinen ve Sarıyer Belediyesi'nden de danışmanlık hizmeti adı altında bugüne kadar yüz binlerce lira kazanan Erkan Karaaslan'ın, Sarıyer'den kendisine sevgili yaptığı ortaya çıktı. Karaaslan'ın sevgilisi Sarıyer Belediyesi Nikah Memuru Özlem Bayraktar'ı Aydın Büyükşehir Belediyesi'ne Genel Sekreter Yardımcısı yaptırdığı anlaşıldı.

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

FETÖ’cü Erkan Karaaslan, Sarıyer’den hem yüz binlerce lira kazanmış hem de belediyeden kendisine sevgili yapmış. FETÖ’nün belediyeler imamı olduğu belirtilen ve Sarıyer Belediyesi başta olmak üzere pek çok belediyeden danışmanlık adı altında yüz binlerce liralık ihale alan Erkan Karaaslan’ın, Sarıyer Belediyesi’nin Nikah Memuru Özlem Bayraktar‘a gönlünü fena kaptırdığı anlaşıldı.

AYDIN’DA GENEL SEKRETER YARDIMCISI YAPTI

Diriliş Posta’dan Sabri İşbilen‘in haberine göre FETÖ’cü Karaaslan, yasak aşkını siyasi nüfuzunu kullanarak Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne Genel Sekreter Yardımcısı atattırdı. Sarıyer’de sıradan bir nikah memuru iken FETÖ’cü Karaaslan ile yaşadığı gizli aşkla birlikte Aydın Belediyesi’nde büyük bir güce kavuşan Sarıyerli Özlem Bayraktar aynı zamanda kısa sürede hatırı sayılır bir servete sahip oldu. Kendisi evli olan ve yasak aşkı Özlem’i çok sevdiği anlaşılan Karaaslan’ın aşkına değişik zamanlarda 141 bin 500 TL gönderttiği ve Kuşadası JAPPA Sitesi’nde süper lüks bir villa satın aldığı da ileri sürüldü.

SAVCILIK MEKTUP İÇİN SORUŞTURMA BAŞLATTI

Erkan Karaaslan’ın Özlem Bayraktar ile olan gizli aşkı Hatay T Tipi Cezaevi’ndeyken Mücahit isimli yakın bir arkadaşına yazdığı mektupla ortaya çıktı. Yasak aşkın deşifre olmasından sonra Karaaslan’ın eşi Selma Karaaslan kocasına boşanma davası açarken, Aydın ve Mersin Cumhuriyet Başsavcılıkları da mektuptaki suç içeren ifadelerle ilgili soruşturma başlattı.

Kaynak: Diriliş Posta – cafesiyaset.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir