GündemManşet

Sarıyer’i uçuracak 50 Proje merakla bekleniyor

AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar, Sarıyer için hazırlanan 50’nin üzerinde projesini Pazar günü kamuoyuna açıklayacak. Daha önce 10 bin kişilik Sarıyer Stadyumu projesini duyuran Bayraktar’ın Ulaşım, Gençlik, Eğitim, İstihdam, Spor, Trafik gibi başlıkları içeren 50’nin üzerinde projesinin içeriği merakla bekleniyor.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Sarıyer’de 4,5 yıldır AK Parti İlçe Başkanlığı görevini yürüttükten sonra Sarıyer Belediye Başkan Adayı olan Salih Bayraktar, 31 Mart seçimleri öncesi projelerini kamuoyuna açıklamaya hazırlanıyor. Bayraktar’ın binlerce Sarıyerli ile yüzyüze görüşerek ve anketler ışığında hazırladığı 50’nin üzerinde proje 10 Şubat 2019 günü Saat 19.00’da TİM Gösteri Merkezi’nde Çağdaş Sarıyer Kent Vizyonu Sunumu’yla kamuoyuna açıklanacak.

İMAR BARIŞI’NIN MİMARI
İlçe başkanlığı döneminde projelendirerek ve takibini yaparak İmar Barışı, Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Sarıyer Ağız Diş Sağlığı Merkezi, Marmaracık Gençlik Kampı, Cumhuriyet Kütüphanesi, Sarıyer Kültür Merkezi gibi pek çok hizmeti Sarıyer’e kazandıran, çeşitli mahallelerde yıllardır çözülemeyen lokal mülkiyet problemlerini çözerek vatandaşların tapularına kavuşmasını sağlayan Bayraktar’ın 50’nin üzerinde projesinin içeriği merakla bekleniyor.

GENÇLİK, ULAŞIM ve TRAFİK PROJELERİ DİKKAT ÇEKECEK

Aylardır Sarıyer’i sokak sokak dolaşan Bayraktar’ın Sarıyer’in kanaat önderleri, Sarıyerlilere yapılan anket çalışmaları sonucunda hazırlandığı öğrenilen projelerinin açıklanacağı sunum toplantısına siyaset, medya, sanat ve iş dünyasından da çok sayıda ismin katılacağı belirtiliyor. Salih Bayraktar, projelerini “Sarıyer’i ticaret, turizm, kültür, sanatın merkezi, Sarıyerlilerin gurur duyacağı huzurlu ve yaşanacak bir ilçe yapacak, Sarıyer’i uçuracak projeler” diyerek özetliyor. Projeler arasında Sarıyer’in en önemli sorunlarından biri olan trafik ve ulaşım problemlerine yönelik çarpıcı çözüm önerilerinin de yer aldığı öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir